Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Összekeveritek a tejbegrízt?

Összekeveritek a tejbegrízt?

Figyelt kérdés
Én még tejfölt is, meg szinte mindent amit lehet. Családom szerint beteges, nálam ez normális.

#Tejbegrízt
2023. aug. 28. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Én nem. Kakaót, vagy cukrot szórok rá csak.
2023. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%
Nem, sőt gyerekkoromban az étvágyam is elment, ha valaki belekutyult a kajámba. Szeretem egész pontosan és eredetiben látni, mit eszem. Szóval a másik véglet vagyok.
2023. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
soha.
2023. aug. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Fahéjjal eszem, és igen. Nem szeretem ha egyik falat nagyon fahéjas, másik meg alig, így annyira elkeverem míg nagyjából egyenletes, homogén állaga lesz.
2023. aug. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
Nem, az pont úgy finom, hogy a kakaós cukor ráolvad a tetejére. Az étvágyam is elment, amikor menzás voltam és láttam, hogy néhány osztálytársam összekeveri. Mondjuk attól a menzás tejbegríztől annyira nem is bántam, hogy elment az étvágyam. :D
2023. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Noren1989 ***** válasza:
72%
A tejberizzsel keverem, igen, sose tudom, h melyik melyik.
2023. aug. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Összekeverem, hogy a fahéj ne csak a felső részén legyen.
2023. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, viszont jó gazdagon megszórom az egészet, és megvárom, hogy ráolvadjon.
2023. aug. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Metionin ***** válasza:
94%
100 éve ettem utoljára de nem, az ilyesmit sosem keverem össze.
2023. aug. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem keverem össze szándékosan, mert egy undorító trutymák lesz belőle. Egyébként is szeretem hogy hol több, hol kevesebb kakaó van rajta.

Anno egy oviban dolgoztam és a menü épp gulyásleves volt, meg tejbegríz. A baj az, hogy nem volt külön evőeszköz a grízhez. Aki megette a levest, annak bele bacták a grízt a full piros zsíros leveses tányérba és kanalazhatta a leves zsíros kanállal. Oké, hogy egy helyre megy. De attól még nem vagyok disznó. Úgyhogy hoztam magamnak hozzá tiszta tányért, kanalat. Hát látszott a kollégák arcán a vélemény 🤣🤣🤣🤣

2023. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!