Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az amit még feltétlenül el...

Mi az amit még feltétlenül el szeretnél érni a jelenlegi életed során?

Figyelt kérdés

2023. szept. 1. 17:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Saját ingatlan/kocsi
2023. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Rakat guba banánnap előtt.
2023. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Halál
2023. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Már elértem mindent, amit akartam.
2023. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Rendbe tenni a lakásomat, a hétvégi házamat, elhagyni a pasimat.
2023. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Még sok helyre eljutni, pl. Indonéziába.


Aztán olyan 35 körül jó lenne gyereket szülni. De csak egyet.

2023. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

Hogy mit szeretnék és mit fogok két külön kérdés. Mint ahogy az is mi az amiért valóban teszek és mi az amiért nem. Vagy mi az amiről csak álmodozom :D


Én tipikus családos, barátokkal körülvett, biztonságos életet szeretnék. Kis családi ház, csendes helyen, legyen kocsi, 1-2 gyerek, feleség. Utazgassunk, megéljünk normálisan.


Ez nálam eleve ott bukik, hogy nem nagyon állnak velem szóba a nők, szóval a család már önmagában bukó.


Munkában is csak szürke egér alkalmazott vagyok, aki csak úgy van, de feljebb lépni nem hagyják, vállalkozásra nincsen pénzem. Összességében se barátok, se család, se anyagi biztonság.

2023. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Elutazni Egyiptomba, Japánba...

Mondjuk tuti egyik se fog összejönni. Realisztikusabb célok ; egy tacskót venni, és egy 1000 literes akváriumot

2023. szept. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
33%
1 gyerek már van, de 3-at szeretnék, látni, ahogy felnőnek. A házat saját kezűleg felújítani (már egy ideje folyamatban van), sokféle zöldséget termeszteni a szintén rendbe tett kertben, és egy kutyát. A karrier semmilyen szinten nem foglalkoztat, van egy munkám ahol csak ott kell lenni, de szerencsére a feleségem jól keres, úgyhogy ez megoldva. A kertészkedés és a háztartás vezetése okoz igazi örömet. 27F
2023. szept. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
Ágyban, párnák kozt meghalni
2023. szept. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!