Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi járhat azoknak a fejében...

Mi járhat azoknak a fejében akik több napja képtelenek válaszolni?

Figyelt kérdés
Nem kérek egy világmegváltó mondatot, jelen esetben egy igen vagy nem is már egy jó válasz lenne számomra, de fontos lenne tudnom. Mi miatt nehéz ezt leírni? Nagyon elfoglaltnak se hiszem, zaklatni se szoktam(erős túlzás lenne ezt mondani), csak egy munkával kapcsolatban kéne válaszolnia. Amire meg azt mondta pár hete hogy ő benne van. Miért kell ennyire levegőnek nézni mást?
2023. szept. 2. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán nem érdekled, vagy a munka nem érdekli, és így próbálja elkerülni.
2023. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szó szerint bármi más járhat a fejében. Ebből semmi nem derül ki, csak hogy vagy elfelejtett válaszolni, vagy nem is akart esetleg még nem volt ideje.
2023. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

Nekem most valaki már majdnem egy hete nem nyitja meg az egyszerű kérdést tartalmazó üzenetem, miközben posztol és másokkal beszélget...

Nem mindenkinek erőssége a korrektség. Sajnos ez van.

2023. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs kedve hozzá.
2023. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Munkaidöben, munkahelyen foglalkozom munkával kapcsolatos témákkal, szabadidömben nem.

Ha valaki munkaidön kívül írogat ilyen kérdésekkel, az zaklatás!

2023. szept. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5: Bennetek van valami közös szerintem
2023. szept. 2. 15:58
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Megértem, ha bosszant kérdező. Van egy családi viber csoport, amiben főleg unokatestvéreim vannak. Ide szoktak/szoktunk képeket megosztani, beszélgetni. (Nem sűrűn, de ha ír valaki, vagy valamilyen fontos információ van, akkor kérdezni. Az egyik unokanővéremék Németországban élnek. A kislány most kezdte az első osztályt. Még Hétfő este kérdeztem, hogy milyen volt az első napja a kislánynak, meg hogy vannak, de még mindig nem válaszoltak. Senki. Mikor mondtam itthon, még tesóm is és a nagymamám is rákontráztak, hogy hát dolgoznak, meg nem lógnak a neten. Érdekes. Én is dolgozom, de azért nehogy már eltelt öt nap és még mindig semmi. Írt azóta?
2023. szept. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Minden normális ember ilyen, munkaidöben dolgozik, a szabadidejében nem.
2023. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Tudod, ha elvállalunk egy munkát, az nekünk fontos. Vagyis az azzal kapcsolatos megkeresésre minimum írunk valamit.

Ilyen erővel a leendő főnöknek se veszed fel otthon, ha egy új munkahelyre jelentkeztél? :D

2023. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Te biztos nem jársz a fejében. Szerintem ezt vedd nem-nek és keress mást a munkára.
2023. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!