Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki a suliban nagyon menő...

Benedek5 kérdése:

Aki a suliban nagyon menő volt az utána felnőttként meg nagyon lúzer lesz? Míg Aki a suliban nagyon lúzer volt az utána felnőttként meg nagyon menő lesz?

Figyelt kérdés
2023. szept. 4. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem, a két dolog között nincs összefüggés.
2023. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Van erre is példa és arra is!
2023. szept. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Nincs erre törvényszerűség.
2023. szept. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Nâlam az volt, iskolába egy b@lfasznak tartottak mèg az unokatesók is lenèztek.Nekem sikertelen gyerekkor jutott de a felnőtt kor kompenzàlt minden téren.

Sokszor gondolok rá vissza mennèk

az időbe és adnék önmagamnak pàr jó cuccot,pènzt meg jó tanácsokat

2023. szept. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Semmi összefüggés nincs.
2023. szept. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Én lúzer voltam suliban, most átlagos vagyok. Az akkori menők, meglátásom szerint szintén átlagosak lettek.
2023. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs osszefugges, es otven evesen azt is latom, hogy akar anyagi helyzet, akar kinezet teren ennyi ido alatt voltak, vannak, akik hol lent, hol fent, akar ujra es ujra.
nov. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
En voltam dagi luzer es okos osztalyelso streber iskolaban... egyetemen mar meno, sportos, jokepu ferfiva lettem. :) Es ez szamomra revans, mert akik elnyomtak altalanosban, azok a taknyos mucsarocsogiek valami gagyi falusi osszeszerelogyarban proliskodnak jelenleg, mig en haladok a nemzetkozi karrierem fele. :))
nov. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

8-as!

Ez melyik mesekönyvben volt?

dec. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlenül. Azonban azok akiknek rossz volt a suli, kényszerülve voltak arra hogy egyedül motiválják magukat, egyedül próbálják megoldani a problémájukat, egyedül menjenek helyekre miközben mindenki más barátokkal ment. Szembe kellett nézni a szekalasokkal. El kellett fogadniuk ezt az egészet és szerintem ezek azokat fájdalmak amik őket valóban felkészítették a felnőtt korra.

A legtöbb (és tényleg ez csak általánosítás) barati tarsasag iskola utan szetmegy. Főleg a hiresebbek között. Miért? Mert egyrészt rájönnek hogy mindig a masikkal foglalkoztak és nem saját magukkal. Esetleg rajonnek hogy amúgy mindegyikük kibeszélte a másikat, ezért inkabb nem költöznek alberletbe. Gimi alatt semmit sem tanultak a penzrol. Stb..

De ismerek olyat is akinek jó volt mind a kettő illetve valakit aki szerint mind a kettő sz@r volt.


Itt a felfogáson, kitartáson és a gondolkodáson van a hangsúly.

jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!