Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Műveletlen tuskó lennék, ha...

Műveletlen tuskó lennék, ha nem érdekel a történelem?

Figyelt kérdés
Annyi a tudásom töriből, ami a középszintű érettségire kellett egy 80 százalékhoz, vállalom nem sokat tudok belőle, de nem is érdekel annyira. Erre jön barátnőm apja, hogy milyen műveletlen vagyok, mert nem tudom, hogy az egyetemes középkorban ki mikor kivel harcolt, házasodott, stb. Járműmérnök vagyok amúgy, én sose szólok le egy bölcsészt se, nem igazán értem ezt a hozzáállást.
2023. szept. 4. 21:07
 1/6 Metionin ***** válasza:
61%
Dehogy. Én sem tudom ezeket, az évszámokkal meg pláne hadilábon álltam mindig. Barátnőd apja simán bunkó.
2023. szept. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Engem érdekel a történelem de semmire sem megyek vele, irigylem inkább azokat akik jók reál tárgyakból.
2023. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az emberek 99,9%-a a suli után pár éven belül szinte totálisan elfelejt mindent amit nem használ napi szinten. Persze, a szokásos tanárszövegek mentek, hogy jajj enélkül egy napot se lehet meglenni, meg semmire se mész az életbe, ja meg álmodból felkeltve is tudni.... Aztán köszönjük szépen, ja igen, rengetegszer kellett mondatot elemeznem, vagy épp elsorolnom, hogy kik voltak a híres osztrák zeneszerzők stb....
2023. szept. 5. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nincs ezzel probléma.

Azzal viszont lesz, hogy nem tudsz a barátnőd apjának határt húzni, és hagyod, hogy megalázzon.

2023. szept. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező.


A barátnőd apja meg egy tahó.

Amúgy meg mindenki másban értékes.

Lehet te meg másban tudsz többet, mint bárki.

2023. szept. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A barántnőd apja egy félművelt tahó. Legközelebb kérd meg hogy legyen kedves meséljen a Lipit-Istár trónrakerüléséről vagy a kádesi csatáról. A történelem nem csak egyetemes középkorból áll. Szerintem csak ráfüggött valami B-kategóriás infotainment műsorra valamelyik csatornán.
2023. szept. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!