Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A nemzetközi furgonosok hol...

A nemzetközi furgonosok hol alszanak? Hogy lehet ezt bírni?

Figyelt kérdés
Az ilyen 3.5 tonnás furgonokon ha jól tudom nincs háló fülke, viszont rengetegen hetelnek, de nagyon ritkán egy hónapig unioznak. Hol alszanak?

2023. szept. 5. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Van egy pici hálófülke, ott alszanak. Kegyetlen az egész.
2023. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van aki az ülésen, vagy lehet kapni ülésekre fektethető matracot. Valóban embertelen.
2023. szept. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

brutál, egy az,hogy nincs tachográf, így kivezetik az életet is belőled... kettő hely nincs, max van egy kis doboz a fülke tetején..

Annyival jobb, hogy bárhova be tudsz vele menni.

Azóta áttértem CE(kamion) sokkal emberibb, napi hazajárosba vagyok 11-12 óra napi meló németországban vagyok 2800 nettóm.(1es adóban)

amúgy 3évig csináltam a furgonozás egy mislenyi cégnél :D 2-3 hetes turnusok voltak

2023. okt. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2-3 hét, azta k*rva. Minden tiszteletem, hogy ezt végig csináltad. Sajnos ahogy látom, csak a Keletiekkel csináljak ezt. Nyugaton napoznak csak furgonnal.
2023. okt. 29. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!