Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A nemzetközi furgonosok hogy...

A nemzetközi furgonosok hogy bírják ezt a strapás melót?

Figyelt kérdés
Nézek youtube-on egy videóst aki ezt csinálja, ilyen 2-3 órákat alszik nagyon ritkán többet, jah és az ülésen mert ágy nincs mint a kamionokban, felkel utána levezet ilyen 1000 kilométereket, sokszor a monoton autópályákon. Van hogy 3-4 hétig nem tud hazajönni. Tachográf nincs bennünk mert sima "B"-vel vezetik így agyonra hajtsák őket. Szerintem embertelen, az hogy világot lát nekem nem érv az ilyen munka mellett.

2022. márc. 27. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez van. 2 szakmám van sose vettek fel sehova, mert mindenhol azt mondták, hogy "pályakezdőket nem alkalmazunk". Kb 1 évig csináltam, most már kamionozok, de a kamionozás is embertelen. Egy bádogfülkében éled az életed egy rabnak jobb a higiénés körülménye, mint a kamionsofőröknek itt az útszélén ebben a dobozban.
2022. márc. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

A kamionozás is egy embert próbáló és gyilkoló munka , de a furgonozás az még ettől is gyalázatosabb.

Én ajánlanám a figyelmükbe azoknak akik vissza akarják a rendőrök korengedményes nyugdíjazását, hogy ezeket a rendőrökhöz képest 10 év után elkellene küldeni nyugdíjba.

2022. márc. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
*vissza akarják állítani
2022. márc. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen én is így látom, a kamionozast még elhiszem hogy valaki az elején szereti, aztán belefasul. De ezt a furgonozast a 99% kényszerből válassza, a maradék 1% meg mazochista, és ezt a munkaadó ki is használja, nagyon undorító látni ahogy a végletekig kihajtjak az a sofőröket, a kamionnal is.
2022. márc. 28. 10:23
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
A furgonozásnak is van szép oldala az elején. A kocsi méretéből adódóan olyan helyekre is eljutsz ahova kamionnal biztos nem. Jártam Varsó belvárosában fuvar miatt és Vilnius-nak az Óvárosi részén is. Utóbbi a világ egyik legszebb helye.
2022. márc. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

A bátyám egyik barátja furgonozott 9 évig, de nem volt élete. Napi átlag 800 kmert vezetett és volt hogy egy hétig csak éjszakai fuvarok voltak. Havi 18ezer kmert vezetett le, szépen keresett, szép helyeket járt be, de ennek nagy ára volt. Két havonta járt haza 2 hétre sem, de kellett a pénz mert az nagy úr mindig. Szinte minden országban volt.

Az évek során eléggé meghizott a sok nassolástól, kávé, energiaital, rendszertelen evés, stressz. Az állandó sietség, túlhajszolás.

Most taxizik saját autóval, bár emberekkel is nehéz dolgozni, de mindennap otthon alszik, nyugodtabb.

Semmi pénzért többet nem furgonozna.

Jogsija 26 éve van, több mint 2 millió kmert vezetett le eddig.

2022. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
4 évig furgonoztam ponyvással így nekem volt hálófülke rajta úgynevezett kutyaól a fülke tetején . Amiatt hagytam abba mivel meg lett közben a kamion jogsi és jöttem át kamionra . Én normális cégnél furgonoztam simán meg volt a 8 óra pihenés mindig igaz mi nem csak unión belül mentünk . Ez egy külön világ kell ehez a melóhoz a megfelelő mennyiségű hülyeség és ez igaz a furgonos melóra is és a kaminozásra is . Tisztában kell lenni a hátrányaival és azzal a kevés előnyével . Ahol nincs a furgonban ágy sem háló fülke , na arra üljön a gazdája és dolgozzon az vele . Dobozos autók jó részében is van ágy le hajtható hátra a raktér felé
2022. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
5. Dehogy nem néztél szét és nem sétáltál ráérősen az is biztos.
2023. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
* nem néztél szét
2023. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8: Igen, mert mire eljutott oda vagy bárhova, mihelyt lerakta az árut, ha szerencséje volt akkor széthullva aludt, de ha nem akkor már hivtak neki hogy meg van a következő felrakó és álljon át, aztán gó tovább. :D
2023. márc. 21. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!