Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lesz így egyáltalán lehetősége...

Lesz így egyáltalán lehetőségem munkát találni?

Figyelt kérdés
Most csinálom a 2.diplomámat, eddig 2 éves munkatapasztalattal rendelkezem egy cégnél. Mind ez szép és jó csak annyi a probléma, hogy introvertált vagyok és azokkal az emberekkel akik abban a munkakörben dolgoznak amiben majd én is szeretnék kevésbé barátkozntam, sőt szerintem furcsának és éretlennek tartanak. Összességében nem merném megkérdezni őket, hogy azoknál a cégeknél, ahol ők dolgoznak van-e üresedés.

2023. szept. 8. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nem lesz.
2023. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Te nem introvertált vagy, hanem szorongsz. Ne mossuk össze a kettőt.

Az introvertáltnak nem okoz problémát kommunikálni más emberekkel, max nem attól töltődik, hogy együtt van velük, hanem egyedül. Ettől még lehet fejlett szociális készsége, lehet kiterjedt baráti hálózata és akár még vezéregyéniség is lehet.


Szóval kezdésként javaslom fordulj pszichológushoz a szorongásaiddal.


Egyébként meg nyilván, ha nem mersz munkát keresni, nem is fogsz találni. Kb ennyi. De ha keresel, akkor találsz.

2023. szept. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha meg azt se mered megkerdezni, hogy van e melo.. ugy nehezen
2023. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Béna gyereknek az anyja veri a ...
2023. szept. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!