Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért baj, ha valakin van...

Az miért baj, ha valakin van 10 kg felesleg?

Figyelt kérdés
Miért kell erre beszólni? Még csak nem is kórós elhízásról van szó, ami miatt aggódni kéne. Főleg, ha nem a szerettünkről van szó, akkro biztos nem aggódunk érte.
2023. szept. 8. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem baj. Pont fordítva van, aki beszól, az akarja a saját hibáiról elterelni a figyelmet (akár a saját figyelmét).
2023. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%
Minden elhízás csak így kezdődik. Hogy minek szólni, hisz csak 10 kg felesleg van rajta, aztán később a duplája, majd a háromszorosa. Sokkal könnyebb időben pár plusz kg-nál észbe kapni, mert még ezt a súlyt sokkal könnyebb leadni, mint a dupláját. És aki 10 kg-t felszed, és nem állapotos, az később még többet is fel fog szedni, ez törvényszerű.
2023. szept. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És nem elég, ha a családja szól neki kedvesen, meg kell alázni ugy, hogy közöd nincs az emberhez?
2023. szept. 8. 11:29
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

#3

Kérdező, hiszti helyett, gondolkodhatnál is. Miért beszélsz itt alázásról? Senki nem aláz meg senkit. Te feltettél egy kérdést én csak arra válaszoltam. Soha nem szóltam be senkinek, hogy hú de kövér vagy, de meghíztál... mindenki magánügye. Én csupán a feltett kérdésre válaszoltam, mely így szólt: "Az miért baj, ha valakin van 10 kg felesleg?"

2023. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
38%

Vannak emberek akik keresik hogy mi miatt szólhatnának be. Unalmas életük van és ha mást leszólhatnak attól jobban érzik magukat. Velem volt aki kötekedett amikor pár kiló mínuszban voltam.

Le kell 💩ni az ilyeneket.

2023. szept. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed nem a súlyról szól, hanem arról, hogy miért kell beszólni másnak.

Ez tök jogos kérdés. De független attól, hogy mi a téma ami kapcsán beszóltak.


ohgy a súlyfölösleg miért baj? Gondolom ezt tudod magadtól is. Meg hát nem nekünk baj, hanem neked.

2023. szept. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Lehet te nem szólsz be de sokan igen.


Én már leadtam a plusz kilókat de elég rossz volt hogy ennyit bántottak, és akkor azt hittem, jogos, de már felnőttem és egyszerűen nem értem, miért érdekelt bárkit is a szeretteimen kívül, hogy nézek ki.

2023. szept. 8. 11:39
 8/16 anonim ***** válasza:
67%

Még felnőtt fejjel se jutottál el arra a szintre, hogy tudd, hogy a gyerekeknek nem kell komoly indok, hogy bántsák egymást? A kövéreket, szemüvegeseket...stb. mindenkit csúfolnak, kigúnyolnak, ha nem olyanok, mint az átlag, vagy ők.

Ez hozzá tartozik a gyerekkorhoz.

2023. szept. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Nembaj, az o dolga. En azt nem birom ha igy is el van szallva vki magatol ill, h minek nyomul ha latja h a masik fel eletet vegigedzett.
2023. szept. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

Mert felesleg.

De, kinek-mi köze hozzá?

Lehet belőle izmosodni.

Ettől még jól érezheti magát bárki.

Egy kis kardio nem árt, hogy az érrendszer rendben legyen.

(A 10, az talán már erős túlsúly azért, - de magának kell vele törődnie az embernek és nem másnak.)

2023. szept. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!