Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen dolog az hogy eszméletl...

Milyen dolog az hogy eszméletlen mértékű gyűlöletet érzek ezek iránt az emberek iránt?

Figyelt kérdés
Akik teljesen be vannak zsongva olyan napokon amikor a magyar futball válogatottnak meccse van, és piros pólókban meg piros magyar futball mezben mászkálnak az utcán meg minden. Brutális gyűlöletet érzek irántuk, azt le se írom mit tudnék tenni ha látom őket, és amúgy az országot se szeretem
2023. szept. 10. 15:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
74%
És ez miért fáj neked ennyire?
2023. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom de ez kelti bennem a nagyon durva gyűlöletet. Meg olyanok is tuti a magyaroknak szurkolnak akiket viszont ismerek és tényleg okom van őket utálni mert okot adtak rá, azoknak meg végképp nem akarom hogy jó legyen esetleg
2023. szept. 10. 17:05
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van akik pszichológushoz küldtek, itt elég sok aggodalomra adó tünetet felsoroltál.
2023. szept. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nagyon egyszeru troll vagy. Ki akarsz provokalni valami baloldalazo, libsizo, zsidozo valaszt, ennyi.
2023. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok troll, tényleg így van amiket leírtam
2023. szept. 10. 17:22
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
Akkor majd jól összevernek, ha nekik mész, és kórházban fogod végezni. Tudod, a focirajongók többnyire nem kis darab emberek, és jóval többen vannak, mint te. Ezt azért próbáld meg mérlegelni, te kis dulifuli.
2023. szept. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
32%
Valahol igazad van, mert "ezek" állandóan csak balhézni tudnak, rengeteg rendőr miattuk van ott a helyszínen, mert nem bírnak magukkal, és a "sport"eredmény meg nem hozza vissza szinte sosem a belefektetett manit.
2023. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tenyleg nem troll. Egyszer Pesten a kalvaria ter fele mentem az egyik BKK busszal, ott felszallt egy zakkant-orult beteg elmeju no es mindenkivel uvoltozott. K.anyazott rank es azt mondta, hogy "ti rohadek, h-ulye magyarok"... mindezt magyarul. 😆😆🫣
2023. szept. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!