Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen dolog az hogy eszméletl...

Milyen dolog az hogy eszméletlen mértékű gyűlöletet érzek ezek iránt az emberek iránt?

Figyelt kérdés
Akik teljesen be vannak zsongva olyan napokon amikor a magyar futball válogatottnak meccse van, és piros pólókban meg piros magyar futball mezben mászkálnak az utcán meg minden. Brutális gyűlöletet érzek irántuk, azt le se írom mit tudnék tenni ha látom őket, és amúgy az országot se szeretem
2023. szept. 10. 15:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem ez a fajta gyűlölet idegenek iránt, csak mert szeretnek valamit, amit te nem, elég komoly probléma. Főleg, hogy meg is fogalmazódott benned, hogy tudnál tenni bármit is velük, csak mert látod őket. Kérj segítséget pszichológustól!!
2023. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, ez téged miért ingerel ennyire. De kell hogy valami komoly oka legyen, mert ha nincs, akkor az tényleg beteges.

Én nem is látok ilyen embereket, vagy lehet hogy igen csak fel sem tűnik. Neked is jobb lenne, ha nem figyelnéd. Nekik ez a hobbi, ezt szeretik, el kell fogadni nem vagyunk egyformák.

2023. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Városban tele volt velük minden amikor előbb ott voltam. És ilyenkor mindenki ellenség a szememben akin piros színt látok, főleg ha magyar futballt mezt akkor aztán végképp
2023. szept. 10. 15:58
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
De miért? Azt értsd meg, hogy ilyen triviális dologért gyűlöletet, haragot érezni nem egészséges. Mentálisan nem vagy rendben.
2023. szept. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%

Én a fenyegető terrorizálo lejmolosak meg csövesekkel vagyok igy meg hogy le sem lehet ülni egy köztéri padra sem miattuk.

Lángszóróval irtanám öket. Meg a nyomorba 5 gyereket szülő népeket is.

2023. szept. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Te, szegény te.

Beteg vagy.

2023. szept. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mások szemében meg a te hobbid, örömöd zavaró.

Akkor téged is ki kellene irtani?

2023. szept. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem a hobbijuk zavar hanem az hogy ellenem vannak, hogy a magyaroknak szurkolnak ráadásul ilyen erőltetett módon rá vannak izgulva az egészre
2023. szept. 10. 16:38
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Miért vannak ellened?


Ez pedig már üldözési mánia ember!!


Pszichológus, mielőtt csinálsz valamit!

2023. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mert istenítik a magyarokat meg szurkolnak nekik
2023. szept. 10. 16:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!