Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legviccesebb dolog,...

Mi volt a legviccesebb dolog, ami valaha történt veled, barátaiddal, ismerőseiddel?

Figyelt kérdés

2023. szept. 13. 16:07
 1/7 anonim válasza:
28%
az hogy megszülettem
2023. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

egyik gyereknek valamiert az volt a szindromaja hogy wc kefet dobal - meg regen gimiben. De emberek kozelbe celzott - nem emberekre. Mindig ilyen sunyin amikor kevesen vannak de elegen hogy elvegyuljon es ne lassa senki hogy dobja. Pl wc ablakon keresztul at magas ivben a fent emeletre (nagy volt a suli) ablakon keresztul. persze ilyenkor nem tudta hogy eltalal e valakit max ha egy csaj felsikitott. Ha felredobta, es leesett akkor elment masik emeletre es akkor meg kihajolt vagy nem tudni hogy de lefele dobta aki az ablak kozeleben volt vagy a folyosora keresztbe. Mindig szerzett valahogy wc kefet.


De azt lattam, amikor en setaltam, elottem volt egy srac es az arca elott centire ment el egy wc kefe. Mai napig nem tudjuk ki volt az. De egyszeruen hihetetlen fenomenalia volt hogy van/volt ilyen.

2023. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

#2 :DDD

Nekem is volt hasonló osztálytársam csak általánosban, lehet testvérek voltak. Viszont ő a tetőre dobálta fel (lapos tető volt), meg mellé dobált almacsutkát, vállfát (nem tudom honnan szedte).

2023. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Osztálytársam karó miatt úgy dühbe gurult, hogy a bejárati ajtót megfogta 2 kézzel, és teljes erőből bevágta. Csak azt felejtette el, hogy két irányba nyíló ajtó volt, így az a visszacsapódásban úgy pofán verte, hogy belezengett az egész suli. 😆
2023. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Az egyik haverom a plázában izomból nekiment az üvegajtónak, úgy, hogy azt hittem, be is törik. Tudom, nem vicces másnak a nyomora meg a szégyenérzete, de én konkrétan alig bírtam visszafogi a röhögést.
2023. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos az embereknek már nincs humorérzéke.
2023. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Mikor eladóként dolgozram, volt pár vicces eset abból, mikor nem vett észre a vásárló, én pedig megszólítottam, mire úgy megijedtek hogy majdnem dobtak egy hátast. De amúgy elég sok emberrel jártam már így, mert elég halkan közlekedem és sokszor megijednek emiatt emberek 🤣🤣
2023. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!