Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rám talál valaha is az igaz...

Rám talál valaha is az igaz szerelem?

Figyelt kérdés

Tudom tomerdek ilyen kerdes van es nagyon sokan vannak hasonlo esetben is. 24 eves vagyok Fiu mielott meg kapnek 80 ezer uzenetet.


Igazabol maga az eletemmel nincs semmi baj, van sajat autom, van sajat hazam, nincs mar hitelem, jo anyagi helyzetben allok. Magammal nem vagyok megelegedve mert tenyleg csunya vagyok tisztaban vagyok vele hat ez van. De eddzek, probalok olyat stilust hordani ami illik legalabb hozzam.


Volt mar baratnom akit nagyon szerettem oda adtam neki mindent amit csak tudtam de sajnos megcsalt 2 ev utan. Nagyon rosszul esett. Par honapja tortent de mar sikerult feldolgoznom stb..

Hiaba szerettem ot hiaba adtam meg neki mindent erzelmileg, anyagilag stb o sosem szeretett engem.

Meg csan az instajat se adta meg, meg baratnoinek is letagadta hogy jarunk amikbol amugy sok vitaink volt. De meg is jol esett amikor egyutt voltunk hogy megis volt egy tarsam. Sok lannyal ismerkedtem mar de sajnos kulsom miatt instant baratzona kb 😆 szoval en mar tenyleg nemtudom hogy valaha ram is fog talalni-e a szerelem..



2023. júl. 11. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán rád találhat. Vagy te találsz rá. Nekem 28 évesen jött be és innen a gyakoriról, úgy hogy nekem is 1 kapcsolatom volt előtte. Ha nekem bejött, akkor neked is van esélyed. Ne add fel és maradj nyitott ;)
2023. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Miaz hogy csúnya??24évesen nemvagy elkésve semmiről nem maradtál le...
2023. júl. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Mindenkinek más a csúnya. Lehet valakinek pont úgy leszel jó, ahogy vagy.

De nyugi, én is ilyen helyzetben vagyok kedves kérdező, csak én még kapcsolatig sem jutottam sosem. XD

23/L

2023. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondanám hogy ismerkedjünk de 100% hogy az ország másik felén laksz xD
2023. júl. 14. 15:15
 5/5 anonim válasza:
Egy lány nemlehet csúnya..
2023. júl. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!