Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha úgy érzem...

Mit csináljak, ha úgy érzem kiégtem a munkámban, de váltani most nem tudok?

Figyelt kérdés
Csordultig vagyok és indulatos lettem, minden rám van írva sajnos, nem ismerek magamra, mert alapjáraton kenyérre lehet kenni, nyugodt és kedves ember vagyok.
2023. szept. 15. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Szenvedj tovább, ha nem akarsz váltani. A döntés mindig a tied, és mindig vannak alternatívák.
2023. szept. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
42%
Ismerős. Mikor egy feleséget mindig kitüntetnek, mert vannak gyerekei, barátságos mindenkivel, eredményes a munkahelyén. A férje meg megkeserítette az emberek életét, akkor is, mikor munkahelyet váltott. Tudják azt az emberek, hogy ki a felelős, sok a probléma, de a feleség ártatlan, mert az etalonként szolgál a környezete felé. Sokan mennének a munkahelyről, de mindenkinek szükség van fizetésre. Ilyenkor, mit lehet tenni?
2023. szept. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, kösz.
2023. szept. 15. 11:12
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
el kell menni 2 hét betegállományba. aztán irány a tengerpart.
2023. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!