Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Október 29-én már 16:28-kor...

Október 29-én már 16:28-kor fog lemenni a nap az óraátállítás miatt. Várjátok?

Figyelt kérdés
2023. szept. 15. 13:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
38%
Nem úgy volt, hogy eltörlik? Vagy minden évben meggondolják magukat?
2023. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Kitana. ***** válasza:
49%
Nem különösebben érdekel az óraállítás és az sem, mikor megy le a Nap. Hangulatosabbnak tartom télen a sötétet, meg legalább kevesebb ideig károsítja a bőröm a napfény, ennyiben ez inkább pozitív. De egyébként nem nagyon befolyásolja a mindennapjaim, nekem nincsenek világoshoz kötött hobbijaim. (Talán valaki múltkor írta a horgászást(?), hogy emiatt nem szereti a téli sötétet.)
2023. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Teljesen mind1
2023. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
49%
Nem érdekel, nekem ez a normális. Ugyanannyira tudom élvezni a hosszú téli estéket is, mint a rövid nyáriakat.
2023. szept. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
Számomra nincs jelentősége
2023. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
57%

Szívből gyűlölöm a korai sötétedést, onnantól kezdve nem is láthatom világosban a kertet, max hétvégente (ha épp nincs olyankor dolgunk).

Szeretem amúgy az őszt-telet, de pont hogy a másik irányba állítanám az órát ha rajtam múlna.

2023. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ez számomra ugyanolyan pillanat mint bármelyik másik. Várja a fene.
2023. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
72%
Tojok rá, én idén ősszel nem fogom átállítani az órát, munkába meg reggel 8 helyett 9-re fogok járni, anélkül hogy bárkinek is szólnék majd róla!
2023. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
45%
Hát én nem várom. A másik véglet vagyok. Miattam lehetne mindig meleg és világos. Ugyanolyan jót alszom napközben is mint sötétben. A sötétben depis vagyok, fáradt. Nyáron simán beteszek 6kor egy mosást és kiteregetek mikor 8kor még világos van. Télen meg"hova mossak már ilyenkor este, ki fog 7 után teregetni, főleg nem kint a sötétben ugye" Egyetlen dolog miatt várom a telet, pusztuljon ez a sok szúnyog. Ennyivel a 35 évem alatt nem volt dolgom. Nem tudom mi van, de lassan szkafanderben fogok menni kertet locsolni.
2023. szept. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon lehangol a korai sötétedés. :'(


Bezzeg kora reggel vigyorogni fog a világosság.



Amelyik országba menni akarok, ott állítólag inkább reggel van sötét és ez is való nekem.



Nekem lenne hobbim, amit zavar, futni egyáltalán nem poén sötétben, fotózni pláne nem, de azt sajnos régóta nem szoktam rendszeresen / normálisan.

2023. szept. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!