Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek nagy része miért...

Az emberek nagy része miért ott áll meg, ahol a legjobban akadályozza a többieket?

Figyelt kérdés
Azt "megértem", hogy alaki a buszon/villamoson 10 megállóért nem megy a kocsi belsejébe. Azt is, ha fizetés után ottmarad a pénztárnál, mert ott jobb dolga van, mint otthon. (Egy méterrel arrébb is ugyanolyan jó dolga lenne). Azt viszont nem, amikor valaki bemegy a színház/mozi nézőterébe, és megáll az ajtóban, holott tudja, hogy a helyére kell mennie. Az külön bónusz, hogy minél előrébb szól a jegye, annál lassabban megy.

#jármű #ajtóban állás #színház, mozi
2023. szept. 18. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert önzőek. A boltbejáratnál nagyon jellemző ez, csakúgy, mint a tömegközelekedési eszzközökön. Durva, és senki sem tud tanulni belőle.
2023. szept. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert egy pillanatig nem gondolnak arra, hogy van más ember is rajtuk kívül a naprendszerben. (És ezen az sem segít, hogy hányat látnak maguk körül...)

Általában ezek az emberek nem is épp a legélesebb kések a fiókban.

2023. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik nap előttem ment be a boltba egy ember, majd a kocsiját kissé ketesztbe fordítva egyből meg is állt telefonálni. Alig lehetett elmenni mellette. Majd a pénztárnál újra belebotlottam, mögém állt be a sorba, aztán megnyitották a mellettünk lévő pénztárt, majdnem fellökött úgy tolakodott, hogy gyorsan odaálljon és valamit morgott amikor nem tudott elém kerülni. Gondolom nem sietett, mert akkor nem áll meg telefonon beszélgetni, hanem gyorsan bevásárol. A legtöbb ember tapintatlan, figyelmetlen, önző
2023. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!