Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Zavar az titeket, ha valaki...

Zavar az titeket, ha valaki fülhallgatóval bevásárlás közben zenét hallgat, de egyébként semmiben nem akadályozza a ti, vagy mások bevásárlását?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem zavar, csak neked hátrány, mert nem hallod, ha bemondanak valami fontosat, például ha tűzriadó van.
2020. ápr. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna? Ha közben figyel a környezetére akkor semmi extra nincs ebben.
2020. ápr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar.
2020. ápr. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, én is szoktam, annyira nem hangosan, hogy ne halljam meg, ha valaki esetleg szól hozzám valamiért. A péztárnál viszont ki szoktam venni a fülhallgatót.
2020. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2020. ápr. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Amíg nem hátráltat nem zavar.

Ezzel szemben tudom hogy nem szép dolog, de amikor a metrótól futnák a buszhoz mert ha nem érem el akkor 1 órával késöbb érek haza, és beáll elém az út közepére egy olyan kövér ember aki nem elég hogy elállja a teljes folyosót, de a saját tömegét is alig tudja cipelni így tyúklépésben haladunk, az rohadtúl zavar akkor is ha szegény nem tud mit csinálni és rá nem is lehet haragudni.

2020. ápr. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is zenét szoktam hallgatni, tehát nem zavar, ha más is ezt teszi.

Az elsőnek üzenem: hogy annyira nem szoktam hangosan hallgatni a zenét, hogy ne hallanám a külvilág zajait, de szerintem más sem, mert az feltűnő lenne, akkor kívülről is teljes hangerővel hallatszódna a zene. Amúgy meg ha nem hallod meg, hogy tűzriadó van, akkor mi van? Az úgyis feltűnik, ha hirtelen mindenki eldobja a kosarát és elkezd kifele rohanni a kijárat felé. Na meg a siket emberek soha nem hallanak, és mégsem zavarja őket a dolog. Hányszor hallottál már olyan hírt, hogy valaki azért égett bent egy bevásárlóközpontban, mert nem hallotta a tűzriadót??

2020. ápr. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
Nem zavar, ha nem kell olyat vásárolnom amit pultból kell kikérni, akkor én is van hogy bent hagyom a zenét és csak a pénztárnál veszem ki.
2020. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, álszentség is lenne, ha zavarna, elvégre én is mindenhova fülhallgatóval járok. Nem hallatszik ki a fejemből a zene, és hallom a környezetemet is.
2020. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Engem az jobban zavar,amikor egy boltban az eladó telefonál,és kb oda sem bagózik rám hogy ott vagyok és fizetni szeretnék,vagy kérdésem lenne hozzá. Na ilyenkor elmegy a kedvem a vásárlástól.
2020. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!