Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az ilyen beteg állatok hogy...

Az ilyen beteg állatok hogy találják meg egymást?

Figyelt kérdés
Sok sztori van hogy emberek elrabolnak valakit, bántják, megerőszakolják stb. És nem csak egyedül viszik ezt végig, hanem egy egész csapat. Fel nem tudom fogni, hogy egy kicsit sem sajnálják az áldozatot, meg hogy hogy tudnak ilyeneket művelni... de a még nagyobb kérdés, hogy hogy találnak hozzá társakat. Ha én ilyen beteg állat lennék biztosan szégyellném, nem még megosztom valakivel...
2023. szept. 21. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy karizmatikus vezető bármire rá tudja venni a követőit, valamint dolgozik a falkaszellem. Hadd ne részletezzem.
2023. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Oké hogy nekem meg gondolom neked is ez beteg viselkedés, de lehet ők olyan közegben mozognak ahol nem annyira az, így meg lazán beszélgethetnek róla.
2023. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Darkweben ahol a pedofilok is vannak
2023. szept. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kondícionálás. találsz egy csoportot, ahol normális és mindennapos az ilyen viselkedés, és onnantól nem érzed magad beteg állatnak.
2023. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%

"Nem betegek ők, csak egy kicsit másként látják a világot, mint az átlagemberek!", - mondaná egy ugyancsak beteg "szakorvos", akinek MÉG nem fűrészelték ketté a feleségét vagy a lányát ilyen állatok...

"Ők is csak emberek!"

NaLLLLYYYYa!

2023. szept. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

A legtöbb ember beteg. Ki így, ki úgy. Ha nem lennének társadalmi korlátok, rengetegen elég durván bántanának másokat.

A sajnálat megint más kérdés. Én pl. nem tennék senkivel semmi ilyet, nem élvezem, ha valaki szenved a közelemben, DE már sajnálni sem tudok senkit. Egyszerűen kiölték belőlem, pedig extrém érzékeny és empatikus voltam. Rájöttem, hogy nincs értelmes sajnálnom senkit, mert senki sem ártatlan.

2023. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Az "ilyenek" alapból gátlástalan, törvényen kívüliként nevelkedtek, rosszabbak, mint Maugli. Nem lehet vellük igazán mit kezdeni, max. ha visszakerülnének az őserdőbe.
2023. szept. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

Az emberek bár azt hiszik, ők már értelmes gondolkodó lények, de még mindig nagyon könnyen ki lehet hozni az állatot, az ösztönöket, kontrollvesztett ösztönös reakciókat.

A tudatos, gyors, folytonos kontroll a megoldás, de az utóbbi időben pont ezt (sem) nem tanítják, nem vezetik rá a gyerekeket.

2023. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%

És melyik a rosszabb?

Az ősember vagy a nős ember?

-VITZ! :D

2023. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!