Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok 8 hetes ma...

Terhes vagyok 8 hetes ma hánytam már nagyon sokszor. Holnap meg dolgozni kéne menni. Tudják hogy nem vagyok beteg. Most mit csináljak? Mit találjak ki?

Figyelt kérdés

Eddig nem hánytam csak ma. Holnap is fogok akkor?

Még nem akarom elmondani hogy terhes vagyok.



2018. aug. 26. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Hányni fogsz, ha hajlamos vagy rá. Nem tudsz mit kitalálni. Minden csak átlátszó kifogás lenne. El kell mondani, úgyis rájönnek maguktól az első émelygésnél. Nem hülyék.
2018. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy minden nap fogsz hányni, én pl. kb. háromnaponta szoktam, de ez kiszámíthatatlan innentől, ha már egyszer megtörtént.

Ha egyszer megtörténik még mondhatod a munkahelyeden, hogy elcsaptad a gyomrod, de hosszú távon jobb, ha elmondod, hogy terhes vagy.

2018. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennél kevesebből is rájön a környezeted. Nem sokat tehetsz. Persze szívesen eltitkolnánk 12 hétig, de ha valakinek erősebb tünetei vannak annak kb ez esélytelen. A közvetlen környezeted elől nem biztos, hogy titkolni tudod.


Nekem egy szombati napon kellett volna megjönnie. Aznap már pozitív volt a tesztem. Hétfőn bent a munkahelyemen olyan erős szédülés tört rám, hogy faltól falig közlekedtem. Mondtam én bent valami okot rá, de két nappal később már mindenki a terhességemről beszélt.

Én meg hiába nem hánytam... a nők akkor is rögtön tudták. Én meg aztán már nem cáfoltam.

2018. aug. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd azt, hogy gyomorrontás. Egyébként nekem heti 1 nap hányással telt a terhességem, nem törvényszerű, hogy ha ma hánytál, holnap is fogsz :)
2018. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bemennék és odahánynék a főnök irodájába. Bár én fiú vagyok. :):):)
2018. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!