Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki letiltott viberen,...

Ha valaki letiltott viberen, es en hivom azt jelzi neki? Vagy utolag megkapja az uzeneteket?

Figyelt kérdés
Irtam valamit valakinek es hivtam akirol azt hittem letiltott, erre masnap irt nekem hogy miert hivtam. Es amit irtam neki, azt jelzi olvasta. Lehet hogy le sem voltam neki tiltva?
2023. szept. 22. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezek szerint nem.

De komolyan nem tudom elképzelni, hogy ilyen megtörténhet.

Beszélsz valakivel és idegenektől kérdezed meg, hogy az illető mit gondol, tiltott-e. Agyrém komolyan a kommunikációtok. A félelmetek. Hogy mit fognak gondolni. Súlyos bajok vannak.

2023. szept. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1:

Komolyan, ez már kezd népbetegség lenni, az emberek a Gy.k.-t használják azért, mert valamiért totál életképtelenek még a verbális kommunikációhoz is. Azért ez elég elszomorító.

2023. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyilván neki nem válaszol
2023. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Borzasztó. Egész egyszerűen mindent, de mindent az interneten kérdeznek.

Hány kocka papírral töröljék a seggüket, mit egyenek, mit mondjanak, mit vegyenek fel. Komoly pszichoterápiás eset az egész ország. Mert nincs kivel beszélgetni a való életben.

2023. szept. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!