Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Miert nem lehet kiszűrni itt...

Miert nem lehet kiszűrni itt azokat az embereket,akik privatban zaklatnak masokat? trágár uzeneteket irnak?

Figyelt kérdés

Ertem en,hogy jelenteni kell,tiltani,de miert nem lehet olyan szűrőt beallitani,hogy a trágár dolgok alapbol ki se menjenek se privatba,se valaszban

Egyaltalan van ilyen szűrő vagy akármi?


2023. júl. 6. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Úgy tudom, blokkolhatod a privátlevél funkciót.
2023. júl. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azt tudom,de alapbol kene dobni innen azokat az embereket akik ilyneket irnak.

Ma egy tok normalis valaszom utan kaptam egy trágár uzenetet es meg hazudott is az illeto,hogy o nem irt nekem.

Amikor valaszoltam,jelentette a valaszaimat

2023. júl. 6. 21:10
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit tud a rendszer, legalább tiltani lehet.
2023. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Túl könnyű kikerülni az ilyen szűrőket.
2023. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Azért nincs értelme a szűrőnek, mert alőször a húha ahádba fog elküldeni aztán meg a k**** a****ba, végül ha ezt is felveszik a listára, akkor jön az hogy menj a ***** *******, végül a műveltebbje megpróbálja majd körülírni, hogy például a legősibb mesterséget űző közvetlen nőnemű felmenődbe haldgáljál.

Nem lehet mindent tiltani, mert a végén csak a névelők mennének át a szűrőn.

2023. júl. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
Nekem van egy százszázalékos szűrőm: soha nem léptem be az üzenetekbe. El nem tudom képzelni, mit írhatnak, ami érdekelne. Nem kell megtartóztatni magam: nem szoktam hozzá, számomra olyan, mintha nem is lenne.
2023. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem miért nem lehet letiltani a teljesen ertelmetlen privát küldés funkciót. Plusz először meg jelenteni se tudod csak xedik szinttől
2023. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Azt nem lehet, hogy a privát üzeneteket is lássák a moderátorok, mert attól kezdve nem lenne privát.
2023. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
28%

Semmi értelme a privátnak és forgalmat sem generál. SEO szempontból is erdektelen.

Kb. 11 év alatt sokan írtak, de mindösszesen kettő személyes volt. Mindkettő szerint elpusztítandó zsidó vagyok.

De hát minek van itt ertelme?

Nem fórum. Nem szabad ezt, nem szabad azt. A saját szsbályaik alapján ezo nem is lehetne. Egy-egy kérdésre nem lenne több 2-3 válasznál.

2023. júl. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miként akarod kiszűrni a gyakorlatban?
2023. júl. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!