Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyöngyösön tényleg ilyenek...

Gyöngyösön tényleg ilyenek vannak?

Figyelt kérdés

Meséltem egyik ismerősömnek amikor a Startban voltam bulizni hogy, a padon egy lányt 4 roma pasi kefélt és hihetettlen volt a számomra hogy a nyílt utcán ilyet lássak….


Azt mondta ezek szinte minden héten megvannak, van olyan aki ginát kap az italába és úgy de van aki szinte önszántából megy bele hasonló dolgokba… meg tele van kábítossal.


Tényleg ennyire gáz ez a város?



2023. szept. 23. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne.
2023. szept. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Èn vàsàrolni szoktam igaz oda eljàrni, de abszolùte nem làttam ilyesmit. Szèp vàros, teljesen normàlis hètköznapi emberekkel. Myilvàn mint mindenhol biztos itt sem kizàrhatò az ilyesmi, de szerintem egy nagy vàrosban sem.
2023. okt. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg. A mátra és környéke szép, de csak emiatt szerintem nem éri meg odamenni. Sok a kisebbségi, prostituált, drogos, uzsorás.
dec. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!