Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyöngyösön tényleg van ,,...

Gyöngyösön tényleg van ,, maffia” vagy csak lecsúszott drogos katatón zombik és romák? Mindenben hazudik az ismerősöm?

Figyelt kérdés
Egy - hozzáteszem magyar és és kis langaléta srác - ismerősöm előszeretettel terjesztgeti és hiszi is szerintem el magáról, hogy ő szó szerint idézve keresztapa státuszban van gyöngyösön. Mindenkinek ezt mondja, de főleg csajoknál süti ezt el, akiket be akar fűzni. Ehhez képest az derült ki, hogy mindennek az ellenkezője igaz, és a romák csicskája a srác, de még így is ragaszkodik a kamujához. Emlegette Száváékat, de szerintem annyi köze van hozzájuk is, mint hajléktalannak Lölő villájához, meg úgy tudom, Száváék már egy letüntebb korszak. A srác azt mondogatja, hogy a harmadosztályon és a durandán tisztelik ( azt se hiszem, max az írástudatlan réteg, és szerintem mást se csinál, csak rossz kristállyal üzletelget - ugyanis azt is kamuzza csak szerintem, hogy kokózik ) De tényleg vannak nagy gengszterek gyöngyösön, vagy ez a gyerek képzel nagyokat a semmire?

2023. szept. 12. 23:00
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, a megjelenése is szakadt, kinyúlt póló, ezer éves tornacipő, beesett arc, kivéve ha bordélyba megy, akkor fel tud öltözni és vagánykodni,de azért előadja, mekkora hatalma van.
2023. szept. 12. 23:02
 2/2 anonim ***** válasza:
84%

Most tényleg képes voltál kiírni ezért egy kérdést? Igen, a csicskák gyakran próbálják magukat kiadni többnek, mint valójában. A leírás alapján ez egyértelműen egy csicska.

Lapozzunk!

2023. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!