Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindig is tudtátok mik szeretn...

Mindig is tudtátok mik szeretnétek lenni/mi a célotok az életben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még fiatal vagyok (20L) de eddig bármi amit elkezdtem fuccsba ment és nem igazán tudom, hogyan találhatnám meg magam.. Az egyetem nem jött be, nem volt lehetőségem folytatni, munkákat alig találok pedig keresek, de ezek is csak a pénzszerzés miatt motiválnának. Nemrég a seregbe is jelentkeztem de egyenlőre semmi hír arról sem, na meg persze a modellkedést is elszeretném kezdeni, hátha.. De ha ezek nem jönnek be, nemtudom mit kezdjek az életemmel. :)
2023. szept. 24. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
48%

Modellkedés vs. hadsereg? És csodálkozol, hogy semmi nem megy?


Egyébként nekem a főirány nagyjából mindig is megvolt, ahogy haladtam előre az életben csiszolódott pontosult mindig

2023. szept. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Igen, mindig is tudtam mit akarok..el is végeztem a kiszemelt képzést (jogász), viszont az már más téma, hogy nem tudtam vele elhelyezkedni.

Még a legalja helyekre (pl kormányablak) is csak rokoni alapon veszik fel az embert.

Azóta voltam vagyonőr,cnc gépkezelő, bolti eladó, minőségellenőr.

Mind sz4r. Nem tudom mit lenne érdemes tanulnom, amivel lenne munkám is, és valamennyire tetszik is..na meg persze fizessen annyit, hogy éhen se dögöljek. A seregbe én is jelentkeztem, de kiderült hogy szívbeteg vagyok így az is kilőve. Börtönőr munka is érdekelt volna..

2023. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudta a franc. Nem tudom a mai napig.
2023. szept. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam. Most se tudom. Sosem tudtam leragadni egy munkánál hosszabb távon.
2023. szept. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
1. Mi a baj azzal amit mondtam? A modellkedeshez vannak adottsagaim, sajnos nem a magassagom, de nem is a kifuto modellkedesre gondoltam. A sereg pedig szinten erdekel, sosem voltam egy tipikus csajos lany
2023. szept. 25. 09:34
 6/9 anonim ***** válasza:

#5: Azon kívül, hogy teljesen más attitőd kell hozzá, nem sok. Nyilván alkatilag lehetsz alkalmas mindkettőre. Látott már mindenki fegyveres erők promóvideókat.

Viszont annyira más hozzáállás más életszemlélet a kettő, hogy ha mindkettőt magadének érzed, akkor valójában egyiket sem, ezért nem tudsz velük haladni, mert így nem vagy igazán elhivatott, csak "tetszik" a dolog.


#1

2023. szept. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de mégis hogyan kéne elindulnom az életbe ha nem azzal, hogy kipróbálok dolgokat amelyek tetszenek? szerintem a semmiből nem fogom megálmodni hogy mi szeretnék igazán lenni, nem vagyok olyan mázlista mint öcsém aki már 10 évesen tud mindent
2023. szept. 26. 13:13
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: De akkor próbálgass, csak ne várj csodát tőle. Benne van, hogy fuccsba megy. Az nem megy, nem tudod mit akarsz, kipróbálsz valamit, nem jön be (ezért a teljesítmény sem elég jó), de azért azonnal eredmény legyen.
2023. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
próbálgatok csak kezdek kifogyni a dolgokból és nem akarok itthon ülni, főleg úgy hogy pénzem sincsen
2023. szept. 26. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!