Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindig tudtátok mivel szeretné...

Mindig tudtátok mivel szeretnétek foglalkozni?

Figyelt kérdés
pl.: író, szakács, kertész.. ilyesmire gondolok

2021. febr. 17. 18:06
 1/6 anonim válasza:
67%
Szerintem nem lényeg az hogy ki mikor találja meg önmagát.Én személy szerint egyáltalán nem tudtam mit kezdjek magammal,mikor oviban megkérdezték mi leszek ha nagy leszek mindig csak azt mondtam hogy anyuka.Sokan kinevettek de megtalálni magad nehezebb mint az emberek gondolnák.Mire rájöttem mit szeretnék kezdeni az életemmel,25 hobbim volt,mindig újj dolgokat próbáltam ki.Nem kínos ha elmész egy gimibe,az sem knos ha azután sem tudod.ugyanúgy mint a csecsemők, a nagyobbak is máshogy és más időben fejlődnek,és ez nem is baj
2021. febr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavaidat.. igazából lenne két álomféle - lakberendezés és a cukrászat. Csak nem tudom elég tehetséges vagyok-e hozzájuk.

Plusz jó lenne egy olyan képzés ami a városomban van és nem Budapesten.

2021. febr. 17. 19:09
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Én mindig tudtam, hogy focista akarok lenni, csak közbe rájöttem, hogy nem tudok focizni. :D
2021. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mindentudó99 ***** válasza:
Amkr tudni kellett volna nem tudtam. Most meg már mindegy
2021. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, de az alap szakmámat kivéve mindent lélekkel csináltam, amit munkaként sikerült kifognom az életem folyamán.
2021. febr. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb. 16 éves korom óta.
2021. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!