Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Apokalipszis, ufo/zombi stb...

Apokalipszis, ufo/zombi stb támadás esetén élnél egy bunkerben? Ha igen, miért, ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van elég konzerv kaja meg víz meg szórakozási lehetőség pl újságok, tv, társasjáték, és többen is lennétek.


Én nem élnék mert ez milyen élet, szerintem akkor már jobb kint meghalni, de van aki inkább ezt választaná és megvárná hogy esetleg évek vagy évtizedek múlva élhető lenne a kinti világ.


2023. szept. 26. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Will Smith film ugrott be először mikor a kérdést elolvastam. A filmben orvosként az életét szentelte a túlélésre, emellett kereste a többi túlélőket, kiutat az embertelenségből, majd a vége az lett a filmnek, hogy utazva lett volna egy élhetőbb világ, ahol az emberek is biztonságban voltak. De ő maradt, emellett küzdött a végsőkig.
2023. szept. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Nem; csatlakozni a zombikhoz/ufokhoz jobb alternatíva. Most full realisztikusan: azon ponton már minek ragaszkodni az általam ismert élethez, csak azért hogy öröm nélkül, félelemve éljek? Vigyenek az ufok a nibiru bolygóra, vagy had csatlakozzak a zombi hordákhoz.
2023. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Minden ilyen film azt ecseteli,hogy a megmenekült,elzárt emberek rosszabbak mint odakinnt a zombik és bukásuk elkerülhetetlen.
2023. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Én inkább erődszerűvé alakítanék egy házat. A földalatti léttől rám jön a pánik. Szükségem lenne időnként a kinti, friss levegőre.
2023. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nagyon tetszett a "The Walking Dead" hangulata, inkább az az életforma, mintsem a bunker.
2023. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Elvonatkoztatva az októl: éveken keresztül szolgáltam atombunkerben, - semmilyen terhet nem jelentene számomra a talaj felszíne alatti élet. Ha lenne erre lehetőségem, a mai napig szívesen szolgálnék még ilyen helyen, - ez volt az életem. Fontos, hogy ne tétlenül töltse az ember a felszín alatt az életét, - lehet enni, inni, sportolni, kezdetleges szinten adni magára az embernek, információs forrásokat böngészni, gyűjteni és tevékenyen részt venni a felszínen ragadtak segítésében - mondjuk információk megosztásával.
2023. szept. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
60%
Még 8. osztályos koromban erről majdnem egy egész füzetet teleírtam xddd. Röviden annyi lenne, hogy a közelünkben van egy full elhagyatott falu és a családomat odaköltöztetném és egyedül felszerelném azt a pár házeggyüttest fegyverekkel meg minden mással ami a túléléshez szükséges. Állattartás meg hasonlók lennének, de ez csak a zombik ellen működne! Az űrlények, ha a földre el tudnak jutni akkor mind meghalunk. Ebből következik, hogy előbb utóbb a bunkert megtalálják vagy ott meghalsz. Szóval zombik esetén igen, űrlényeknél nem.
2023. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Egy bunkerba zárva nem éri meg túlélni, kint meg kétlem hogy lenne modern ember, aki túlélne.

Most elvonatkoztatva a hollywoodi filmek bszott menő szívós mindent túlélő hőseitől, a valóság inkább olyan lenne, mint észak korea. Vagy még rosszabb.... Ott telente a földből kaparják ki a férgeket és gyökereket, mert nem lehet mást enni. Itt, nálunk annyival lenne rosszabb a helyzet, hogy az átlag ember még tavasszal/nyáron se tudná, hogy hogy növesszen magának zöldséget, szóval itt nyáron is féreg + gyökér lenne a menü. Plusz hova szarsz? Mivel törlöd a segged? Mivel védekezel a bolhák/paraziták ellen? Hogy előzöd meg hogy skorbutos legyél és kihulljon az összes fogad? Jó kérdések, mi?


Megyek inkább a zombikhoz.

2023. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kitana. ***** válasza:
83%
Élnék, ha van társaság, akkor pláne. Vagy legalábbis élnék a lehetőséggel, most azt nyilván nem tudom megmondani, hogy érezném magamat mondjuk 1-2 éven belül, mert még csak hasonló helyzetben sem voltam soha.
2023. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Élnék, de nem ilyen szupermodernben, hanem valami gagyiban.
2023. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!