Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyósotok hányszor látja az...

Anyósotok hányszor látja az unokát egy héten?

Figyelt kérdés
Minden héten szombaton náluk van egész nap. 16 hónapos a kicsi. Folyton el akarja vinni hétközbe is délelőttöl estig. Elegem van hogy hét közepén már ír hogy oda adom-e. Még itthon vagyok vele, nem dolgozom! Szemét vagyok ha nem adom oda hét közbe?
2023. szept. 26. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szemét. Te vagy a gyereked anyja, azt tedd, amit jónak látsz.
2023. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem vagy az. Nem kötelességed odaadni. Nem egy játék, hogy odaadd.

Amúgy te miért nem maradsz ott olyankor? Férjed mit szól ehhez?

2023. szept. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A férjem mindenbe anyja pártját fogja. Ha rajta múlna az anyja nevelné fel a babámat.
2023. szept. 26. 21:16
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mint amikor egy unoka lesz az élet értelme...különben az életüknek vége...

Sokan nem ismerik be, de ez betegessé is válhat.

2023. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó sajnos igen.
2023. szept. 26. 21:24
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs vér szerinti, csak mostohaanyós, aki elfoglalt a vér szerinti unokáival. Amíg pici volt a gyerkőc (kb 1 éves koráig) random betoppant hozzánk (értsd: kaputelefonon csengetett már) volt hogy épp szoptattam, vagy aludtunk a babával és nem ébredtem fel - hát sorry. Olyan is volt később, hogy bejelentette, hogy este 8-ra jön (mert persze úgy jön el a vér szerinti unokáktól), mondtam akkor már fektetjük (és nem akartam felpörgetni), erre mondja, hogy akkor reggel 6.30... :D ...(akkor szoktunk készülődni munkába, suliba, palolunk, időre megyünk minden percünk ki van számítva) - mondanom sem kell, megsértődött. De pont tettem rá magasról. Ezt azért írtam le, mert szerintem a gyerek az első. Azt nem írtad, hogy a kicsi szívesen megy-e a nagyihoz, napirendjét betartják-e, van-e egyéb negatívum a gyerkőc ill. a hétvégétek/közös program szempontjából, vagy csupán te frusztrálódsz a mama sürgetésétől. Érdemes a kettőt külön választani és arra reagálni, amiről szó van.
2023. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Le kéne ülnöd a férjeddel elbeszélgetni...
2023. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6/7 a gyermek az első persze. De elég már a túlzott hízelkedésből. Mindig nekik kell kedvezni? Majd együtt nyaralni hetekig mert ő imádja az unokát?? Csak ő imádja? Miért nem lehet normálisan viselkedni? 67 éves asszony… 7/7 annyiszor ültem már le a férjemmel beszélgetni erről.. ezerszer legalább!
2023. szept. 26. 21:43
 9/15 anonim ***** válasza:
39%

De ha amúgy jól bánik anyós a gyerekkel, akkor nem lehet, hogy szimplán csak te nem bírod anyóst?

Nem kell mindenben jópofizni, kompromisszumot is lehet kötni (arany középút pl. csak pár napos közös nyaralás; vagy ne határolja be fixen a szombatotokat). Viszont azt is érdemes szem előtt tartani, hogy a gyerkőc is sokat nyer - nem mindenkinek jut nagymama.

2023. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A szombat behatárolását úgy értem, én engedném, hogy vigye akár hétköznap is - amikor nekem jó, de cserébe ne várja el, hogy minden szombaton ott legyen.
2023. szept. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!