Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szólnátok ha anyosotok...

Mit szólnátok ha anyosotok bele akarna abba szólni hogy mit és hol dolgozzatok?

Figyelt kérdés
Az én végzettségem Gyógymasszőr valamint mindig is érdekelt az alternatív gyógyítás is. Eldontottem hogy szeretnék ezzel ismét foglalkozni, mert 10 eve abbahagytam ezt a szakmát, mert a ferjemnek ez nem tetszett. Azóta csak sodrodom, sehol sem talalom a helyem. Par napja, végső elkeseredesemben mondtam a ferjemnek hogy ismét a gyogyitassal akarok foglalkozni, mert ez vagyok én, ehhez értek. Ő azt mondta, rendben megerti és segíteni fog ebben hogy ismét ebben tudjak dolgozni. Ma elmondtam a terveim anyosomnak, erre ő teljesen kiakadt, hogy milyen alja dolog masszírozni másokat és elkeudte a fejemhez vágni hogy bezzeg neki és az ő csaladjanak mennyi diplomaja van, ők milyen sokra vitték az eletben. Nekem nagyon rosszul esett ez ahogyan mondta és nemtetszeset fejezte ki. Ti mit tennetek? 32N

2020. máj. 27. 13:14
1 2
 1/14 Metionin ***** válasza:
100%
Az enyém is beleszólt. Tájékoztattam, hogy semmi köze hozzá hogy mit dolgozok, felnőtt ember vagyok és el tudom dönteni egyedül is, hogy mivel foglalkozzak. Duzzogott de ez van. A saját anyám sem szólhat bele az életembe, nemhogy másé.
2020. máj. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak. félek hogy befolyasolja majd a ferjem es lebeszeli megint.
2020. máj. 27. 13:20
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Először normálisan, higgadtan elmondanám neki, hogy akár tetszik, akár nem, ezzel szeretnék és fogok is foglalkozni. Utána meg csak simán tennék magasról arra, hogy mit magyaráz és a szükséges minimumra csökkenteném a kapcsolattartást. Senki nem szólhat bele ebbe, még a férjem se, nemhogy az anyja.
2020. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ameddig o nem fizette egyik iskolamat sem semmi koze . Nem beszelnek vele es kesz .
2020. máj. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%

"Mama! Azt egyébként meséltem már, hogy fiacskája az első randin miket mondott a prosztatamasszázs közben? Nem, Mama, nem meséltem, mert profi vagyok és a munkámról nem beszélek."


Nem kell, hogy igaz legyen, elég ha rájátszol a sztereotípiára, és a sokdiplomás anyasárkány rájön, hogy nem mindenhez van köze a fia életében, és semmihez nincs köze a tiedben.

2020. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Leszarok az anyós torkán! 💩 Mit érdekel engem, hogy mit ugat? Ezért is vagyunk tőle 200 km-re.

Nektek is javaslom, jót tesz 🙂


Főleg, hogy ez előrevetít sok dolgot. Beleszól majd a gyereknevelésbe, végül már az is gond lesz, hogy éppen mit főzöl ebédre... költözés!!

2020. máj. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
A gyógymasszőr tök jó foglalkozás, de felejtsd el az alternatív gyógyítást, mert annak semmi értelme.
2020. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kikérném rá a vadászati engedélyt. Az is egy jó szakma. Anyós futhatna cikk-cakkban.
2020. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Hát ha ilyen degradálóan és lekezelően szólt volna, akkor nem tette volna zsebre, amit kapott volna. Egyrészről.

Másrészről semmi köze ahhoz, hogy mivel foglalkozom, ez az én életem és az én döntésem. Leállítanám, mielőtt még azt hiszi joga van az életembe pofázni.

2020. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Az anyósnak semmi köze ahhozz, hogy te mit dolgozol, ha beleszól, akkor - az ö stílusához igazítva - közölném vele ezt.

2. HA a párod beleegyezett, akkor - egyelöre - minden rendben van, de az ö beleegyezése sem szükséges.

3. Amennyiben meg anyósod ilyen témában annyira tudja befolyásolni a férjedet, hogy ellenkezö véleménye legyen, akkor otta férjeddel vannak bajok. Ebben az esetben választás elé állítanám, vagy támogat, vagy mehet az anyjához, de végleg.

2020. máj. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!