Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy-hogy sokan terveznek...

Hogy-hogy sokan terveznek 70-80 év hosszú élettel?

Figyelt kérdés

Most 20-40 évesek.


Meglep engem.


Egyrészt a világ se arra tart, hogy még akkor is fennálljon a jelenlegi civilizáció.


Másrészt egyre többünknek rossz a genetikája, én pl a felmenőim akkori egészségi állapota és a saját jelenlegim alapján az 55-öt se akarom megérni.


2023. szept. 28. 16:43
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
16%

"Egyrészt a világ se arra tart, hogy még akkor is fennálljon a jelenlegi civilizáció."


Mert nem tudják.

2023. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
70-80 év neked sok? én legalább 1000 évig szeretnék élni
2023. szept. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
17%

"Egyrészt a világ se arra tart, hogy még akkor is fennálljon a jelenlegi civilizáció."


Miért merre tart? Eleve miből mondod meg hova tart és mi lesz?


"Másrészt egyre többünknek rossz a genetikája"


Ez szintén nem igaz állítás.

2023. szept. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
79%

Ne a saját állapotodból és a gondolkodásmódodból indulj ki.

Vannak egészséges,optimista emberek is.

2023. szept. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Eleve már az determinált, hogy ennek a relatív békés világnak vége legyen. Emellett itt a bevándorlás és a környezetvédelmi problémák.



Egy pár évtizede a komoly betegeknek is lehet gyerekük. Gondolom bőven nem én vagyok az egyetlen, akinek a nagyszülei se nőttek volna fel régebben és a krónikus betegségeik nem piszlicsárék.

2023. szept. 28. 17:17
 6/24 anonim ***** válasza:
20%

"Egy pár évtizede a komoly betegeknek is lehet gyerekük"


Sok egészségesen született gyerekből meg egy lelki roncs lesz. Gondolkodtam már ezen én is, hogy meddig lesz még fenntartható ez a civilizáció.

2023. szept. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Betegség az oltásokból lesz, meg az egészségtelen életmódból, környezetszennyezésből. Ez a "zöld program" csak jól hangzik, nagy része duma, mögötte tervezett népirtás lapul és robotizáció.
2023. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%
ahogy a hetes mondja! jézus meg magyar volt, a föld banán alakú, a repülőgépekből permeteznek minket méreggel, a zsidók uralják a világot, a hold sötét oldalán a nácik meg tervezik leigázni a földet
2023. szept. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell ehhez semmi összeesküvés. Csak belátás, hogy ezt elkúrtuk. Egyébként ez a zöld program tényleg egy baromság. Gyűjts szelektíven, válts elektromosra stb. és mehet minden tovább. A valódi megoldás pedig faék egyszerű, csak fájdalmas. Ne gyártsunk szemetet, menjél gyalog stb. Mondjuk ki, hogy két választási lehetőségünk van. Mi magunk döntjük be a modern civilizációt, vagy megvárjuk még bedől magától.
2023. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
36%
ha ennyire utálod a civilizációt akkor miért nem mész a dzsungelbe a majmok közé?
2023. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!