Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon idegesít, hogy állandóan ír és beszélni akar, de megbántani sem akarom?

Figyelt kérdés

Egyik srác haverom folyamatosan ír, beszélni akar. Ahogy visszaírok neki, egyből gépel. Bevallom, jó fej, de folyamatosan egy kicsit idegesítő, túl nyomulós. De még sokszor témákat sem hoz fel, csak kérdezget, hogy mit csinàlok, meséljek stb.

Nem akarom megbántani, ezért ritkábban írok vissza, de ettől a félig-ghostingolásgól bűntudatom van. Azonban itt a csavar, hogy ez a nyomulós fiú annak a srácnak a haverja, aki nekem bejön és, érett benyomást akarok számára kelteni. Az a fiú nagyon komoly természet. Nem tudom mit szólna, ha közölném a haverjával, hogy megfoghatatlan indokkal, de idegesít. Mit tegyek?


2023. szept. 29. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Hogyan használhatják az emberek az internetet körülbelül nulla életfelfogással? "Nem akarlak megbántani, kedves és szimaptikus srác vagy a számomra, de nem vagyok egész nap a telefonom/számítógépem mögött, és kérlek értsd meg ha nem azonnal válaszolok adott esetben egy-egy üzenetre." És ez olyan nehéz?
2023. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen sajnos, nehéz nekik, mert inkább választják azt, hogy nekik legyen szar, de a másik semmiképp se gondoljon rosszat és ne sértődjön meg.

A "mit fognak gondolni, ha határt húzok" track megy az emberek 90%-ának a fejében.

Fontosabb a környezet, mint saját maguk. Innen indul minden. De tényleg minden.

2023. szept. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nem akarlak megbántani, kedves és szimaptikus srác vagy a számomra, de nem vagyok egész nap a telefonom/számítógépem mögött, és kérlek értsd meg ha nem azonnal válaszolok adott esetben egy-egy üzenetre."

Ez jó tipp de vannak akik semennyire se értik, maximum 1-2 órára megragad bennük aztán visszaállnak alapállapotba.

Maximum azt értené némelyik ember: "Nagyon rendes vagy hogy ilyen türelmes vagy és megvárod hogy válaszoljak, mert sokszor nincs időm."

De vigyázat mert ha nem őszinte azt is hamar észreveszik.

2023. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jo haverok akkor ugyis kioffol a masik. Tesokodex. A haver a fo, nem a no. Am meg ha annyira akarja h meselj, meselj neki arrol h tetszik egy srac blabla.. el is fog tunni nyugi 😅
2023. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!