Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történt Till...

Szerintetek mi történt Till Tamással?

Figyelt kérdés
Az eltűnt 11 éves Bajai kisfiúra gondolok.

2023. okt. 3. 10:48
 1/9 A kérdező kommentje:
Szerintem emberrablás történt. Pedofíl.
2023. okt. 3. 10:50
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Ez már 23 éve volt, biztos hogy már nem él.
2023. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Ezen most miért itt kell csámcsogni? Ez nem a Zsaru magazinfórum.
2023. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
16%
Neked nem mindegy?
2023. okt. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%
Ertelmezd azt, hogy nyugodjon bekeben. Nezz krimiket, agyalj barmin, de nem kellene az ilyen embereket az interneten feloklendezni ujra es ujra.
2023. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, ez az oldal tele van pedofilokkal, itt csupa olyan válaszokat fogsz kapni tőlük, hogy "mit érdekel téged, minek hoztad fel megint, hagyni kell elsüllyedni az ilyen sztorikat", stb. Mert ezek mentegetik egymást, így az az érdekük, hogy az ilyen esetek feledésbe merüljenek és soha ne derüljön ki, hogy ki volt, meg mindenki elfeledkezzen róla, hogy ilyen megtörténhet.


Egyébként szerintem is az lehetett, hogy emberrablók eladták pedofiloknak.

2023. okt. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Hülyeség.

Maga, aki elrabolta, az lehetett pedofil és meg is ölte.

Túl sok krimit néztek!

2023. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Érdekes, hogy pont előtte eltűnt az iskola tanári szobájából Till Tamás igazolvány fotója. S csak az övé. Véletlen egybeesés lenne?

S az is érdekes, hogy a biciklijét később vitték arra a helyre, ahol megtalálták.


De vajon mi lett Szathmáry Nikivel és Farkas Helgával? Ezek is feltáratlanok.

2023. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem eltűnt. Ennyi. Mi mást tudunk erre mondani?


Szerintem legvalószínűbb, hogy valaki elütötte szándékosan/véletlenül. Megijedt, kocsiba rakta aztán valahol elásta, vízbe dobta. Gondoljunk csak arra, hogy a Hableány áldozatainak keresése során is hat ismeretlen holttest került elő a Dunából. Mennyi lehet még ott.


Ha magamból indulok ki, már gyerekként is megtapasztaltam amit azóta többször felnőttként. Vannak autósok akik valamilyen oknál fogva szeretik ijesztgetni a gyalogos, kerékpáros közlekedőket.


Csak tavaly belefutottam két olyan esetben hogy az úton átkelve a sofőr átjött a szembe sávba, rám húzta a kocsit, hogy "rám ijesszen" és konkrétan majdnem elgázolt.


Tele van az út pszichopatákkal, akik nyilván nem gyilkolási céllal teszik amit tesznek, csak szórakozásból.


Lehet egy ilyen sodorta el a gyereket is. Megijedt, betette a csomagtartóba aztán onnantól lekövethetetlen. Se kamerák, se szemtanúk, se GPS, se semmi.

2023. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!