Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi törtènhetett a...

Szerintetek mi törtènhetett a nemrég eltűnt fiatalemberrel, Szűcs Tamással ? Hova lett ? És az augusztusban eltűnt inárcsi édesanya vajon hol van és mi törtènt vele ? Ezek majdnem olyan esetek, mint például anno Ackermann Dávid is ?

Figyelt kérdés
Aki sajnos szintén azóta sincs meg ?

#eltűnés #Előkerülnènek
2022. okt. 25. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, az édesanya meglett.

Vagy nem őt találtak meg holtan? Elvileg a volt férje tett. Vele valamit.

Sok a gyanús eltűnés mostanában.

2022. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor lemaradtam volna ? Ma láttam a Facebookon azt hiszem cikket, hogy még mindig keresik az édesanyát. Akkor majd megnézem mégegyszer.

Rengeteg, nem értem, mi történik , de ez a fiatal férfi is rejtélyes, hova lehetett ? Mit érezhet a felesége, szülei ? :(

2022. okt. 25. 22:27
 3/10 A kérdező kommentje:
Most ez este folyamán olvastam még néhány ilyen eltűnést. Ott van Dönröntei Máté, Farkas Helga és sokan mások, de mostmár mindennaposak lassan az ilyen esetek.
2022. okt. 25. 22:28
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Borzasztó lehet ez a bizonytalanság a csaladtagoknak. Bármit is gondolunk minden csak tipp és találgatás.
2022. okt. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%
Hat anno, mikor Farkas Helga eltűnt, meglehetősen egyedülállónak számított az esete. Akkoriban alig lehetett ilyesmiről hallani.Közel sem volt ennyi eltűnés .
2022. okt. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Nekem is Ackermann Dávid jutott eszembe, még most is az az eltűnés foglalkoztat.


Szerintem be volt drogozva, vagy nagyon sokat ihatott, és azért nem vitte el a taxis (szerintem hiéna lehetett) ő meg nem akar jelentkezni mert lehet hogy nem is emlékszik rá, és nem akar bajba kerülni, meg félrevezetés lenne.


Én a repi biztonsági kameráit is visszanézném, illetve ha céges taxi volt akkor meglehet nézni a sofőr gps lokációját bár nem hiszem hogy sokat tudna mondani.


Ezután elkezdett sétálni lehet azt sem tudta hol van és hova megy csak ment valamerre, és ha drogozott akkor megmagyarázza hogy beugrott a dunába, vagy beesett, a Rákóczi hídon elég könnyű beesni.


Sajnos szerintem őt találták meg.


De ha logikusan végiggondoljuk akkor ha csak 2 hétre tűnik el valaki úgy hogy amúgy sikeres élete van, akkor nem sok jóra lehet számítani.


Vagy elrabolták, vagy baleset érte (beesett a Dunába), az elrablást kizárnám, mert miért pont a budapest parknál bujkálna egy szervkereskedő, az ilyenek általában nyugodtabb környéken rabolják el az embereket..

2022. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, őt találták meg. :( :(
2022. nov. 4. 14:32
 8/10 anonim ***** válasza:
8%
Utálom ezt a sok mocskos állatot a kommentelők közt, akik nyomozósdit játszanak, undorítóak. Ugyanez van, akármi történik, háború, foci, atomenergia, politikai szakértők, puttó parasztok, nem több. Most sem hagyják ezt a szerencsétlen nyugodni, mindenáron felelősöket akarnak, vérengzeni, embereket mocskolni...
2022. nov. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Így igaz, ahogy leírod. Mindenki a posztok alatt nyomul, mintha róla szólna ez az egész, most is a lájkokat vadásszák, mocskolnak mindenkit , taxist, a feleségét, az egész családot, barátokat. Undorító és hányni tudnék tőle
2022. nov. 4. 16:29
 10/10 anonim ***** válasza:
95%

Ha nem látott senki semmit, vagy nem akar vallomást tenni, aki látta, akkor nem sok esély van rá, hogy kiderüljön, hogyan került a Dunába. Sajnos kamerafelvételek sincsenek, ami kiindulópontként szolgálhatna.

Én sem tartom valószínűnek, hogy szándékosan ugrott volna a Dunába, sikeres életet élt, elismerték, a potenciális öngyilkosoknak általában nem ezek a jellemzői.

Persze senki sem lát a másik ember fejébe. Lehetett depressziós, amit a környezete nem vett észre rajta, ez sajnos sokszor előfordul, és mindenkinek csak annyit láthatunk a magánéletéből, amennyit ő maga mutatni akar.

2022. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!