Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyomulni próbált a csaj vagy...

Nyomulni próbált a csaj vagy csak szimplán érdeklődő típus?

Figyelt kérdés

Hogy pontosan hol dolgozok inkább nem írom le, lényegtelen. Néha láttam csak az utcán, de most itt hogy pár percet beszéltünk kicsit olyan volt mintha nyomulni próbálna. Megkérdezte hogy hívnak, mikor válaszoltam ilyet mond rá hogy milyen szép nevem van. Nem sokkal utána kérdezte hogy van-e barátnőm mondtam hogy igen. Majd a végén mikor aláírt egy papírt, megnéztem hogy jó helyen írta-e alá mire megkérdezte hogy a nevét nézem-e.

Egyik ismerősöm szerint nyomulni próbált, bár én inkább szimplán csak érdeklődő típusnak mondtam volna.



2023. okt. 5. 08:35
A kérdező szavazást indított:
Csak érdeklődő típus
Nyomulni próbált valószínűleg
17 szavazat
 1/9 Zrik válasza:
100%

Az élet minden területén egyszerűbb, ha őszinte vagy és nyitott.

Kérdezd meg tőle, hogy ismerkedni szeretne, vagy csak félreérted.


Sokszor egyetlen mondat hiánya elég ahhoz, hogy meghiúsuljon egy esetleges kapcsolat vagy barátság két ember között.

2023. okt. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amúgy férje meg pár éves fia van, szóval nem tudom őszintén😅
2023. okt. 5. 09:26
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
#2 Az nem kizáró ok, lehet hogy d#gópajtást keres
2023. okt. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Ribizli gizi... de te sem vagy jobb, hogy foglalkozol vele, ezen kattogsz, pedig barátnőd van
2023. okt. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én nem foglalkozom vele, csak nem értettem miért viselkedett ilyen furán.
2023. okt. 5. 09:35
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Persze, nem foglalkozol vele...annyira nem, hogy még ide is kiírod.

Egyértelműen ezen kattogsz, fantáziálgatsz.

2023. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Még mindig jobb, mint minden kérdés alatt kötekedni egy anonim oldalon. :D
2023. okt. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért lett törölve,amit írtam???Chod na pekla!
2023. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy nem boldog a kapcsolatában. Egy ilyen helyzetből nehéz kilépni, ott a gyerek, a közös ház, lakáshitel stb. Ki vigyáz a kicsire ha dolgozik, hogy fog dolgozni, hol fog lakni. Szeretni fogja-e/ elfogadja-e az új pár a gyereket. A gyerek hogy éli meg az új kapcsolatot.


Csak biztosba lépne ki.


Sokszor emiatt élik le az életüket boldogtalanul a nők egy rossz választás után, mert nem mernek kilépni.


Biztos, hogy nem boldog, ha elkezdett már nézelődni és nem tudhatod, hogy miért teszi. Az is lehet hogy bántották fizikálisan vagy lelkileg.


Tetszel neki, ha megkérdezte van-e barátnőd és neked is tetszik ha foglalkozol a gondolattal mit akarhatott. Ha csak dug@pajtit keresne vagy azt látna benned, pont nem érdekelné hogy van-e a barátnőd.

2023. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!