Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túl sok terület érdekel, nem...

Túl sok terület érdekel, nem tudok dönteni, tudomány, művészet, tanítás stb. (Egy BA képzésem van) Aki hasonló típus, és több mindent szeretne csinálni, lenne kedve beszélgetni, hogy döntött vagy mit tanult, mivel foglalkozik most?

Figyelt kérdés

Sok minden érdekel, jelenleg a művészet, animáció, filmkészítés és after effects terület az, amit mindig is imádtam.

Még középiskolában inkább reál irányba próbáltak terelni a tanáraim, illetve történelem felé.

A társadalomismeret/ társadalom tudomány is mindig nagyon érdekelt.

Végül kommunikáció és médiatudomány szakra mentem, mert abban a társadalomtudomány és kicsit médiás, videós vonal is benne volt.


Most viszont nem tudom melyik irányba menjek tovább, mert mindegyik érdekel és mindegyiknek van olyan része, amit szeretek.

A tudományos kutatás is elég jól ment visszajelzések alapján, és lennének benne lehetőségek, a művészet (vfx, film, stop motion stb.) a szenvedélyem, nagyon szeretem, de nagyon sokat kell még tanulnom, fejlődnöm, hogy jó legyek.

A média gyakorlatias része, marketing, szervezői feladatok is illenek hozzám, szeretem csinálni és ez a viszonylag könnyebb része a területnek, mivel alapvetően precíz, protekcionista típus vagyok, így ez nem igényel annyi gyakorlást, mint az előbbi két terület, viszont ezt inkább csak egy ideig csinálnám, mivel ott lenne gondolat, hogy van más terület, ami izgalmasabb, és milyen jó lenne azt csinálni.

A későbbiekben pedig a tudományos vagy művészeti vonallal esetleg taníthatnék is. Tudományos képzés esetén egy bizonyos szint eléréséhez, ugye kell oktatni is, a művészeti vonalon pedig tanfolyamokon vagy óraadóként lehetne tanítani, persze ehhez még rengeteget kell tanulnom, de nagyon szívesen tanítanék egyszer majd a későbbiekben.


Szívesen beszélgetnék olyanokkal, akiket szintén több terület érdekel, az illetve akadémiai pálya, oktatás is, vagy ilyen területeken tevékenykednek.



2020. júl. 23. 05:44
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Válaszd azt hivatásnak,amivel többet tudsz keresni, vagy ki tudod alakítani azt az életstílust, amit szeretnél, amit meg lehet, hagyd meg hobbinak. És érezd magad szerencsésnek, hogy a bőség zavarában szenvedsz, a korosztályod döntő többsége egyetlen egy területet sem tudna mondani, ami érdekelné.
2020. júl. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
94%

Szegény 1-es miért lett lepontozva?


Egyetertek vele, ha ennyi minden érdekel, azt válaszd ki közülük, amelyikkel egzisztenciát is tudsz magadnak teremteni, a többi megmaradhat hobbinak és tényleg szerencsés vagy, hogy ennyire sokoldalú vagy.

2020. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!