Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ledagadtozott a barátom egyik...

Ledagadtozott a barátom egyik legjobb haverja, hogy legyek túl ezen?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok és 70 kg, tudom hogy ez nem vékony, oké nevezzük dagadtnak ha akarjuk, bár nem vagyok elhízott. Nem is vagyok megelégedve önmagammal mert 60 kg voltam még kb fél éve. De most volt egy rosszabb időszakom, vagyis még tart, amit nem megfelelően kezeltem, evéssel, illetve a mozgást is hanyagolom. Gondolom ezért is esett rosszul a dolog.


Először találkoztam a sráccal, bulizni mentünk és én egyberuhában mentem. Barátom nagyon dicsért hogy milyen csinos vagyok mennyire tetszem neki. Nagyon jól elvoltunk ezzel a haverral, mondta is a barátomnak hogy milyen cuki és jófej vagyok. Eltelt 3 hét, barátom egyszer csak írja, hogy visszajutott a fülébe egy harmadik embertől, hogy "nem vagyok valami vékony". Barátom megnyugtatott, hogy ne hallgassak rá mert neki nagyon tetszem. Próbáltam nem foglalkozni vele de eléggé szíven ütött, én is ismerek pár nem túl vékony meg nem túl helyes srácot a barátom baráti körében, de eszembe nem jutna kibeszélni őket senkivel, hogy milyen rondák meg dagadtak. Majd kiderült hogy csak szépített és valójában azt mondta hogy ge ci dagadt vagyok. Pont mentünk volna ezzel a haverral (is) szórakozni a hétvégén, de nem akartuk, hogy jöjjön, végül a barátom nem neki írt hanem a srác barátnőjének hogy ez történt, a lány mondta hogy akkor nem is jönnek velünk. Majd a srác neki írt, hogy sajnálja, akkor a barátom lecseszte kicsit hogy ilyet nem lehet csinálni. Egyébként a legfurcsább az, hogy a srác barátnője is olyan testalkatú, mint én, vagy talán még husibb is. Az jó neki, de én ge ci dagadt vagyok?


Eltelt pár nap és még mindig rosszul esik. Tudom fogyjak le, oké, de nem az a bajom, hogy most igazat mondott esetleg, hanem hogy miért csinálta, mi a jó neki ebben, miért zavarja a testsúlyom annyira, hogy ki kelljen beszélnie... Az sem segít, hogy amúgy ugyanúgy haverok maradtak meg beszélgetnek mintha mi sem történt volna.


2023. okt. 5. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
15 kg plusz azért nem olyan sok. Valószínű magaddal van bajod, ha ennyire a szívedre veszed. Téged is bánt a kinézeted. Elfogadod vagy teszel ellene. De siránkozni, hogy kövér vagy magad szerint és más szerint is????
2023. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Lakatot a hűtőre!!!
2023. okt. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Shaddark ***** válasza:
92%

Előzővel értek egyet, fogadd el magad olyannak amilyen vagy és akkor semennyire nem érint meg egy ilyen.

Ha megérint az önértékelési gond, persze bunkó a srác de nem szabadna hogy ennyire rosszul essen.

Vagy diétázz, edzz, légy olyan amilyen lenni szeretnél.

- A számok szerint nem sokat kellene, valószínűleg a dagadt fogalomtól elég messze állsz amúgy. Az egészségednek mindenesetre jót tesz, függetlenül mindentől.

2023. okt. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Shaddark ***** válasza:
55%

Előző előtti, mire leírtam bepoénkodott valaki :)

Amúgy tetszett...

2023. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
Szabad véleménynyilvánítás van.
2023. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Miért érdekel ennyire egy vadidegen véleménye ha te jól érzed magad a bőrödben és a barátod is szeret így?
2023. okt. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%
"Ne figyeljenek oda arra, amit mondok. Egyetlen dologra figyeljenek: amit csinálok." - Orbán Viktor
2023. okt. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!