Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kb. 35-40 év körüliek, milyen...

Kb. 35-40 év körüliek, milyen az életetek? Hogy telik egy napotok? Hogy érzitek magatokat a bőrötökben? Vágytok-e újra tizen, huszonéves lenni?

Figyelt kérdés
2023. okt. 5. 19:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%
Nevelem a gyerekemet, dolgozom. Jól érzem magam a bőrömben. Nem szeretnék újra huszonéves lenni. Elégedett vagyok és boldog.
2023. okt. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Miért teszel fel olyan kérdést, amiről tudod hogy nem lehetséges?
2023. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Alapvetően jó az életem. Dolgozom, edzem, ha van időm, akkor találkozom a családdal, barátokkal. A vállalkozásomat vezetem, teljesen a magam ura vagyok minden szempontból.

Sajnos a párkapcsolati frontotn vannak hiányosságok, azok mindig befuccsoltak. Még ha gyerekek és házasság nem is lesz, de egy társ azért jó lenne az életben, akivel mindenben passzolunk, és nem fullad ki az egész 2-3 év alatt.


Nem vágyok vissza huszonéves koromba. Most minden téren több vagyok az akkori önmagamnál.


35/f

2023. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Ha azt írtam volna, hogy egyedül nyomorgok és depressziós vagyok, akkor több zöld pontot kaptam volna? Hú de szerény értelmű emberek vannak itt. 🙊🙉🙄😀😀😀
2023. okt. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nagyon értem, hogy mit lehetett a válaszomon lepontozni. Nagyon jó lenne már, ha megszüntetnék ezt az idióta pontozást, mert semmi értelme.
2023. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Én azt se tudom mi az a pontozás, úgyhogy engem nem érint.
2023. okt. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A pontozás a magyar társadalom tükre ezen az oldalon. Ha valaki jól van, vagy jó dolga van, akkor jönnek a szerencsétlenek és lehuznak. 😀😂
2023. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Én senkit nem pontoztam se fel, se le.

Köszönöm az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat, szép napot.

2023. okt. 5. 21:08
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, tök szubjektív. Kösz nem!
2023. okt. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amúgy hasonlóan vagyok mint a #3-as, csak én 34F :D

Nemzetközi szinten szakmában elismert vállalkozásomat vezetem, jól megy a szekér, és jó emberekkel dolgozom együtt, lakásom van, sokat utazok messzi vidékekre (kikapcsolódni, és munka miatt is), és ömlik a pénz a befektetési számlákra.

Barátokkal átlag heti 2x találkozok vagy csinálok valami jót. Alapvetően jól érzem magam, mert van elég szabadidőm mindenre (kivéve egy-egy húzósabb hetet).

Párkapcsolati téren másfél éve nem találok magamra, akkor vége lett egy kapcsolatnak amit sokáig nem hevertem ki.


Jól érzem magam a bőrömben, szerintem a 30-35 az igazi férfikor csúcsa. Nem szeretnék fiatalabb lenni. Ráadásul még mindig 20 körüli lányokkal ismerkedek, szóval végképp nem látnám értelmét... :D

2023. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!