Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelent valamit?

Jelent valamit?

Figyelt kérdés
van egy gyerek, regen egyutt volt heti 1 szer foci edzesunk, es szerintem kifejezetten utalt engem, most, 3-4 evvel kesobb a varosunkba tartanak nemet orat heti egyszer, kb 60 gyerek van egyszerre egy ilyen foglalkozason, eddig 2 nemetet kihagytam a foci miatt, mert meccs volt, es most kiraktam storyba ngl-t a srac meg beirt h megyek e nemetre es aztan privatba is irt, elkertem a hazit, meg minden, elkulte, tok normalisan valaszolt es beszivezte az uzenetem, ez jelent valamit?

2023. okt. 6. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
12%
Meleg
2023. okt. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
lany vagyok o meg fiu😭😂😂
2023. okt. 6. 22:50
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
1 Neked is agyadra ment a fideSSes nepbutitas, ti fideSSnyikek mar mindenkiben melegeket lattok... :)
2023. okt. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, ne zárkózz el tőle és hamar kiderül. Azért 3-4 év alatt nagyon sokat lehet változni, de valószínűleg már nem utál
2023. okt. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!