Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretnek a nők "falkába...

Miért szeretnek a nők "falkában" járni mindenhová?

Figyelt kérdés

Ez kezdődik egészen kis korukban, amikor az iskola vécéjére párban mennek. Aztán mikor még nincs párkapcsolatuk, de már szeretnék, hogy legyen, akkor is csoportosan járnak bulizni, szórakozni, társaságba, stb.

Ez azért lehet, mert a nők nagyobb arányban extrovertált személyiségűek? Vagy esetleg már genetikailag ilyenek, hogy mindig kell melléjük valaki?

(Mondjuk ez a vadon élő állatokra is jellemző tulajdonság, pl az őz suták. Azok se nagyon kóborolnak egyedül.)

Akkor ez a tulajdonság a nőknél egy ösztönös viselkedés lehet? Jobban félnek egyedül és ezért nagyobb biztonságban érzik magukat ha van valaki mellettük?



2023. okt. 8. 06:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
69%
Húha kérdező,ilyen gondolkodással készülj fel,a zsebhokis évekre.
2023. okt. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Én egyedül szeretek járni mindenhova, nőként.
2023. okt. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%
Detto, én is egyedül járok wc-re, bevásárolni, meg sok programra is, de bulizni nyilván nem, azt hogy lehet egyedül? Van, aki egyedül jár szívesebben programokra, van, aki nem, ez nemtől független. A férfiak miért fociznak falkában? Miért járnak meccsre falkában? Miért söröznek falkában? Miért cigiznek és ebédelnek egy munkahelyen falkában? Félnek egyedül?
2023. okt. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
#2 Én azt tapasztalom, hogy kevesebben vagytok ilyenek. Jóval kevesebben, mint a másik nem esetében. Beülök valahová és ott nagyon ritkán látok fiatal, un eladósorban lévő nőket egyedül lenni. Barátokkal sokkal inkább.
2023. okt. 8. 07:45
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
5# és mi az összefüggés? Szívesen járok egyedül programokra, mindig egyedül megyek a wc-re, de azért hadd ne üljek már be egyedül iszogatni valahova, nem vagyok alkesz, és ilyen partnert sem keresek, ellenben egy cukrászdában, múzeumi kávézóban simán leülök egyedül.
2023. okt. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
58%
Mert vigyàznak hogy ne legyenek levadàszva. De nem lehetnek mindig falkàban. Az oroszlán is akkor tàmad amikor az egyik antilop leszakad a falkáról :D
2023. okt. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#4 Lemaradt a kérdésemből a: "Tisztelet a kivételeknek."

Remélem így már nem verem ki a biztit mindenkinél? 🙂


Ez a férfi falka egy egészen más kérdés. Nyilván erőt is demonstrál. A focicsapatnál nem, mert ott az a szabály, hogy többen vannak, mivel az egy csapatsport.

2023. okt. 8. 07:57
 8/32 anonim ***** válasza:
62%

Anyukádat kéne megkérdezni... Mint nő, ő lenne a legkompetensebb, meg gondolon, neki jobban adsz a szavára.

Kezdd azzal, h legidázod!

2023. okt. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Kérném, hogy ne akadjanak ki a felnőtt nők azon, hogy azt írtam, hogy párban járnak vécére, mert ezt a kijelentésem a kiskorúak bizonyos csoportjára írtam.
2023. okt. 8. 08:03
 10/32 anonim ***** válasza:
70%
Szóval nem is a nők érdekelnek, hanem a kislányok... beteg vagy?
2023. okt. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!