Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férfiak mindenben jobbak a...

A férfiak mindenben jobbak a nőknél? A férfiak még nőnek is jobbak, mint az eredeti nők?

Figyelt kérdés

Azért ezt nem gondoltam volna, de már az élet minden területén bebizonyítottuk, hogy jobbak vagyunk a gyengébbik nemnél.


Hollandiában egy transz nő (tehát férfi) lett az ország legszebb nője: [link]


Férfi lett az év nője egy brit magazinnál: [link]


Az arany- és az ezüstérmesnek is töke volt a chicagói női kerékpárversenyen. Johnson első, Williamson pedig második helyezett lett, így a dobogóra csak egy nő, Allison Zmuda állhatott fel, aki bronzérmet szerzett.

Williamson 2020 márciusában még női és férfi kategóriában is indult, ahol a nők között első helyezést ért el, de a férfi kategóriában végül nem versenyzett. A versenyző 2017 óta 18 bajnoki címet szerzett női kategóriában. Hozzá hasonlóan Johnson is sikeres volt női versenyzők ellen, miután férfi kategóriában nem sikerült kiemelkednie: [link]


Igazából sokáig lehetne sorolni az ilyen eseteket, de azért már ennyiből is látható mi a tendencia... egy újabb terület, ahol jobbak vagyunk. Én legalábbis így látom. Na és ti?



2023. okt. 15. 18:44
A kérdező szavazást indított:
Igen, el kell ismerni, hogy a férfiak még ebben is jobbak.
Nem tudom, én nem tudok állást foglalni ebben a kérdésben. Összezavarodtam.
Ez nem így van. Ezek csak elszigetelt esetek, maximum csak szerencséjük volt, és csak ezért tudtak győzni a tökös lányok.
29 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
95%

Igen, ez alapján tényleg úgy tűnik, mindenben jobbak vagytok, még nőnek is jobb is egy férfi, ezekszerint. A legjobb lesz, ha mi nők el is költözünk egy elszigetelt régióba, és hagyunk érvényesülni titeket. Majd ügyesen beosszátok, hogy kik maradnak férfiak, és kik vesznek fel női szerepet.

Sajnáljuk, hogy eddig akadályoztunk benneteket abban, hogy rendesen kibontakozhassatok. :D Szégyeljük is magunkat!

2023. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
93%

Nem jobbak, csupán most benyalnak a lobbinak. A holland "szépségkirálynő" a legnagyobb jóindulattal sem szép.

Sportok tekintetében tényleg jobbak a férfiak az izomzat, csontozat miatt ezért sem lenne szabad a nők között transziknak versenyezni. Akkor inkább legyen egy harmadik nonbinaris kategória ahol szabadon eldönthetik, hogy akarnak-e velük versenyezni

2023. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
73%

"A férfiak mindenben jobbak a nőknél?"

Nem, ez nem igaz, mivel a férfiak nem tudnak gyereket szülni, nem tudják szoptatni a gyereküket.


Egy nő, meg akkor nő, ha menstruál. Bocsi, de J.K. Rowling-nak igaza van. Attól, hogy egy hímneműt átoperáltak nőneművé, attól még nem lesz természetes nagybetűs NŐ. :)

2023. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem vegyél feleségül egy transz nőt, és hagyd békén a született nőket.
2023. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

#1 Nem abszurd a gondolat, ugyanis láttam a szexualitás kategóriában egy kérdést, ahol azt vitatták ki feküdne le egy transz nővel.

A válaszadó férfiak közel 50 százaléka levarrna egy ilyen hölgyet. Persze feltétel lenne, hogy a nagy műtéten is átessenek. Bár voltak olyanok, akik műtét nélkül is benne lennének.


Már csak a szülést kellene megoldani, de attól tartok ez a tudománynak még túl nagy kihívás.

2023. okt. 15. 19:26
 6/53 anonim ***** válasza:
91%
Igen, a férfiak mindenben jobbak. Ebbe beletartozik az agresszió, a pedofília, a terrorcselekmények, az alacsony EQ, a szenvedélybetegségek, a közúti balesetekben való részvétel, a családon belüli erőszak, a börtönviselés, pszichopátia, szociopátia.
2023. okt. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
17%

néhány válaszoló egy óvodás értelmi szintjén van xdd

az 5 évesek szoktak arról vitatkozni hogy a fiúk vagy a lányok jobbak-e de ti felnőttként is ezt csináljátok, nem érzitek gáznak?

2023. okt. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
71%
Én nem érzem gáznak, mert morális kérdésekről van szó, amikről nemhogy gáz vitázni, hanem egyenesen érdemes. Te nem érzed gáznak, hogy nincs egy valamirevaló gondolatod egy olyan témával kapcsolatban, ami évezredek óta porondon van?
2023. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
88%
Ut4r1b nevű felhasználónak már sikerült is vérig sértődnie a válaszomon (1. vagyok). Privátban olyan hisztit lenyomott, amit bármelyik nő megirigyelhetne. :D Látod, még ebben is jobbak vagytok, pedig a legtöbbünk nagyon igyekszik, hogy legalább sértődésben meg hisztiben mindig az élen járjunk, de csak leköröztök. :D :D :D
2023. okt. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
12%
averywhite nevű felhasználó meg szerintem leszbikus mert csak nőkkel akar együtt élni egy elszigetelt régióban
2023. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!