Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik az a zene, amelyet...

Melyik az a zene, amelyet mikor meghallgatsz, érzelmeket indít el benned, cselekvésre ösztönöz, emellett nagyon szereted újból és újból hallgatni? Azért ez a kategória, mert mindenképpen szeretnék válaszokat kapni.

Figyelt kérdés
2023. okt. 16. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor mi

Ha az exemmel hallgatott számokat hallom akkor rossz kedvem lesz meg búnánat.

Ha vmi "idegen" vidám dallamút hallgatok akkor az feldob de egy szám csak 3 perces így inkább zavar. (Utáma meg sz.r zenéket dobál be a youtube igy válogathatnám magamnak össze a nekem tetsző 3 percesekbol egy albumot..)


Ha ideges vagyok beszóltak rohadékok vesznek körül akkor meg táncolok ugrálok rockra otthon, vagy pogózok.


Ha meg veletlen vmi ismert coronita zenélealbumot hallgatok akkor meg bulis kedvem lesz es táncolok ugrálok otthon néha fittnessel egybekötöm


De semmi olyanra nincs hatással nekem egy zene hogy pl napi közèrzet vagy konnyebben menne vele a munka vagy tanulás. Munkában tanulásban csak plusz figyelemelterelő csak.

De pl egy pubban szivesebben vagyok ha megy vmi mintha csend lenne.

2023. okt. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pl ez ahogy kezdodik

[link]

2023. okt. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2023. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legalább 30-at fel tudnék sorolni :D
2023. okt. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Desperado: Fáj; -: Add nekem az álmot; és tsi. Emberekre emlékeztet és a múltra.

Magic Affair: Omen 3; Darude: Sandstorm. A múltra emlékeztet, egyben motivál a cselekvésre.

2023. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

-Szinte mindig elérzékenyülök rajta:

Wellhello - Késő már

ATEEZ - Turbulence

Scorpions - The Good Die Young


-Mindig jó kedvem lesz tőle, felpörget:

Purple Disco Machine, Kungs ft. Julian Perretta - Substitution

Powerwolf - We Are the Wild

Fitz and the Tantrums - HandClap

2023. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!