Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A vonzalom idővel kialakulhat?...

A vonzalom idővel kialakulhat? Olyanoktól kérdezném, akik jelenleg is kapcsolatban vannak vagy épp ismerkednek..

Figyelt kérdés
Ugye az ismerkedés elején még nem ismeritek annyira egymást, és lehet hogy nem is álmaid párjával vagy együtt, de ha minden klappol (vannak értelmes beszélgetések, jól eltudjátok tölteni az időt, nevettek stb.) akkor ugye később kialakulhatnak mélyebb érzések? Mert sokszor hallom hogy ez a "szerelem első látásra" megy már mindenhol.

2023. okt. 16. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Maximum az arab országokban. Ahol ez a szokás. Itt akihez vonzódsz, azzal szeretnél ismerkedni. Nem azért ismerkedést, hogy vonzódj. Legalábbis a való életben. Persze a nagyobb réteg neten él.
2023. okt. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem, de mindenki találkozhat olyanokkal akik kiköpötten azok akire vágynak (pl barna haj, kék szem, erős álkapocs) ha külsőre nem is egy szőke herceg, de nem tartom rossz pasinak, akkor később még gondolhatom hogy tényleg vonzó, erre akartam kilyukadni
2023. okt. 16. 20:50
 3/11 anonim ***** válasza:
23%
A felszínesek.
2023. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát, 2-3 talis ismerkedés után már nem hiszem hogy sokkal jobban fogsz vonzódni hozzá. Ez a tapasztalat. És mindig csak erőltetés a vége, hiába "úgy passzoltok", ha a lelked mélyén nem ez van. Ugyanakkor nem szabad felületesen dönteni ha valaki bejön. Ezért 2-3 tali szerintem elég.
2023. okt. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A jelenlegi páromat az elején egyáltalán nem találtam vonzónak, véletlenül ismerkedtünk meg. Miközben ismerkedtünk nem igazán vonzott a személyisége, kinézete semmi. Aztán 2-3 hónap után kezdtem vonzónak látni majd beleszeretni. Azóta életem értelme lett. Tehát ilyen simán lehetséges.
2023. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lesz egy kötődés
2023. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy alapból mennyire tetszik. Szerintem ha valaki abszolút nem tetszik, jóformán a "bottal se piszkálnám meg" kategóriába esik, akkor az életben nem fogsz vonzódni hozzá. Ha alapból úgy vagy vele, hogy nem álmaid férfija/nője, de azért nem rossz, abból még lehet valami.
2023. okt. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5. igen én is olvastam hasonlót azért érdekelt, hogy tényleg lehetséges-e... köszönöm a válaszodat :) és a többiekét is :)
2023. okt. 16. 21:45
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon nem. Elmulni tud idovel vonzalom, de a semmibol jonni nem fog, hiaba rendes, kedves, jo ember es van rengeteg kozos bennetek.
2023. okt. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én már szerettem bele többször személyisége miatt valakibe, és a külseje is csak idővel tetszett meg jobban, akkor találtam már vonzónak. Olyan is volt hogy valaki tetszett külsőre, és a személyisége is rendben volt, az első randi után mégsem éreztem iránta azt amit kellett volna.
2023. okt. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!