Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen cél érdekében, milyen...

Milyen cél érdekében, milyen áldozatot hoztatok már?

Figyelt kérdés

2023. okt. 17. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy külföldön dolgozzak, mindent hátra hagytam. A lakásom az autóm a kiskutyám. Szerencsére a szüleim sokat segítenek, náluk van a kutyám, vigyáznak rá.
2023. okt. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Dinoszaurusz figurával szoktam aludni, ez megnyugtat. Régen fiús játékokat is kedveletem, de mivel nem motiválnak soha a munkahelyen, jön az ünnepi forgatag hamarosan, valamihez illeszkednem kell.
2023. okt. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első: én is külföldön dolgozok.. én azt adtam fel hogy valaha így barátnőm legyen.. mivel itt minden magyar lány foglalt.. külföldivel nem akarok ismerkedni....
2023. okt. 17. 04:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is +1 külföld. Hátrahagytam a családomat, barátaimat, ingóságaimat, szóval szó szerint mindent; csak egy sporttáskával jöttem ki. Én is a jó élet reményében jöttem ki és úgy tűnik ez volt életem eddigi legjobb döntése, sose éreztem magam ennyire szociális és anyagi biztonságban. A magyar gyökereimet úgymond elárultam azzal, hogy összejöttem egy szlovák fiúval, de azt vettem észre, hogy a magyarok a legszemetebbek egymással külföldön, szóval, kösz, inkább egy másik külföldi akkor.
2023. okt. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiléptem, szó szerint, fizikailag is egy hosszú párkapcsolatból. Mivel akkor még nem tudtam, hogy ez az egyszeri fizikai 'kilépés' a kapcsolat azonnali végét jelenti 2 hónapon belül. De vállaltam és vállalom érte a felelősséget, ez valójában egy áldozat volt. Azért hoztam meg hogy talpra tudjak állni anyagilag, pénzügyileg, mentálisan és fizikailag is. Rész sikereket elértem de nem vagyok benne biztos hogy pozitív az egyenleg. Pénzügyileg 2x kerültem csődbe azóta is, a tárgyi környezetem valamivel jobb, mint akkor volt, és ugyanúgy nem azzal, nem úgy foglalkozok amivel valóban kellene és szeretnék, tudnék. Azóta lett még egy kapcsolatom amiben hasonló élményeim kezdenek lenni. Ha a saját utamat járom, az nem jó, mert nem tudnak, nem akarnak követni, ha nem járok semmilyen utat akkor egy helyben toporgok, nemhogy 0-ra nem jövök ki, hanem csúszok lefelé a lejtőn. Kérdező, fontold meg ezt a barátnős dolgot, meg hogy valóban ez-e most a legfontosabb. Ha először lesz elég pénzed és fejben is rendet teszel, sokkal jobban jársz.
2023. okt. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

A kérdezőnek:

1es vagyok. 28 éves nő vagyok és szingli ;))

Eddig 3 férfi akart megb@szni :D

És az egyik magyar volt, aki pénzt is akart adni 😂

2023. okt. 17. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!