Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rettegek a hajléktalanságtól!...

Rettegek a hajléktalanságtól! Mi a garancia arra, hogy nem kerülök utcára?

Figyelt kérdés
Leszázalékolás közeli állapotban vagyok (ha megadják), képtelen vagyok dolgozni, főként mentális problémák miatt. Anyám férjével sem túl jó a kapcsolatom, akié a ház. Bele sem merek gondolni, mi lesz velem, ha egy nap kidob.

2023. okt. 19. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Nem szabad az ilyen félelmektol rettegni, és ezen agyalni, és reszketni egész nap. Egyenlore tudsz dolgozni? Tudsz. Mit jelent az hogy leszázalékoznak? Jogosultságod lesz rokkantságira. Az juttatást jelent. Ha pedig anyud szétmegy a csávojával az o keresete és a te rokkantságid egyutt elég lesz, hogy fedél legyen a fejetek felett. A hajléktalanok 99% százaléka nem azok az emberek, akik igyekeznek, csak szar helyzetben vannak, hanem mert leginkább lecsuszott naplopo drogos, alkoholisták. Nem lesz veletek semmi baj. hameg anyud szétmegy a pasiddal, majd az élet megoldja. Nem szabad a kitalált félelmek árnyékában élni.
2023. okt. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Én is nagyon rettegtem a közelmúltig, hogy mi lesz velem, stb. (Én sem vagyok túl jó helyzetben, semmilyen támogató háttérem nem volt sokáig körülöttem édesanyám halála után.)


Mi történt végül? Addig építgettem a kapcsolataimat, amíg lett egy párom, és több jó barátom, akikhez bármikor, bármilyen nehézségemben fordulhatok.


Ha nagyon félsz, látogass el egyházi közösségekbe! Járj hittanra, bibliaórákra, imaközösségekbe ahol szorosabb barátságok tudnak szövődni. Így sosem fogod egyedül érezni magad.


Hova valósi vagy? Hátha tudok konkrét tanácsokkal szolgálni.

2023. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Fölösleges rettegni. A hajléktalanság az már egy választott életforma. Legrosszabb esetben is egy lepukkant bányász kolónialakást legalább bérleményednek tudhatsz és már nem is vagy hajléktalan.
2023. okt. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Semmi.
2023. okt. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!