Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Első alkalommal repülnék, a...

Első alkalommal repülnék, a reptéren mindenhol állnak emberek akik segítenek eligazodni?

Figyelt kérdés

Taxi vinne ki reptérre ez egy dolog.


Mostanra szedtem össze annyi pénzt 24 évesen h 2 hétre kimenjek.


Néztem a reptér oldalát h mi , hogy van, de ha nem vagyok biztos valamiben akkor vannak ott segítő emberek a bejáratnál és a többi helyeken?


2023. okt. 21. 11:16
 1/8 Kitana. ***** válasza:
100%
Konkrétan segítők nincsenek, de szerintem akárkit megkérdezhetsz, bármelyik alkalmazott tudni fogja, merre menj, meg emlékeim szerint táblák vannak mindenhol, hogy mi merre.
2023. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazan kell senkit kerdezni, minden ki van tablazva, egyertelmu. Ha atersz a security check-en, mar csak egy iranyba mehetsz. Erdemes kozepre allva figyelni, h melyik kaputol indul a jaratod, h ne kelljen az egyik oldaltol a masikig bumlizni csomagokkal.

Nincs semmi gond azzal, h csak most repulsz eloszor. Masnak eleteben nem adatik meg. Erezd jol magad, barhova is mesz👍

2023. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A repterek kb hülyebiztosak. Mindenhol szalagos kordon van, nem tudsz összevissza bóklászni, plusz minden ki van táblázva. Jó utat és jó nyaralást.
2023. okt. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek !
2023. okt. 21. 12:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy reptér kb olyan mint egy vonatállomás, annyi különbséggel hogy van biztonsági ellenőrzés.


Lépések nagyjából

- online a légitársaságnál csekkolj be repülés előtti 24 órában

- kb 1.5 órával repülés előtt érdemes reptérre kiérni (BP reptérre menő út pl sokszor bedugul)

- BPn minden gép a 2 es terminálból indul, de repjegyen rajta szokott lenni.

-ha van nagybőröndöd időben még kint ellenőrzés előtt le kell adnod a légitársaságnál

- ellenőrzést megkeresed, szépen lepakolod berakod a cuccokat a tálcára, leveszed az övedet, kiteszed a telefonodat, ha van laptopod kiveszed a táskádból

- átmész a duty free boltokon, kiérsz a terminálhoz és egy nagy táblán látod majd hogy honnan indul a gép. Beszállás előtt kb fél órával irják ki hogy hova kell menned.

2023. okt. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm így azért jobb :)


Egyedül utazok, szóval tuti korán odamegyek-

2023. okt. 21. 19:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Hogy sikerült az utazásod?

A reptéren hogyan alakultak a dolgok?

dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mivel nem voltam biztos magamban így találtam egy chat fülecskét a légitársaságnál ott segítettek pikk pakk online becsekkolni


2 órával előbb kimentem inkább


így volt időm mindent 3x átnézni és még bóklászni is


és igen egyszerű volt.


kicsit tartottam de igen repjegyen minden rajta van és ment gyorsan.


először repültem ugye, így inkább a reptéren igaz h 15.000 Ft volt kb. 5 km. de elvitettem magam taxival a szállodáig. majd onnan vissza taxival szintén.

dec. 13. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!