Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a 16-20 éven...

Miért nem lehet a 16-20 éven körüli lányoktól már elvárni se hogy érdekessek legyenek?

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert a férfiak nem szeretik, ha egy nő okosabb náluk, így ha be akarnak pasizni, valamilyen szinten kell adják a hülye libát (már akinek nem az az alapértelmezett).
2023. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Én pl férfiként igen is kedvelem az okos és intelligens nőket. Vannak is egyébként, bár tény hogy a 16-20as korosztályban ez ritkább. Tisztelet a kivételnek mert van, és beszéltem már ilyenekkel is.

Én akár még szívesen vitázok is az adott nővel, szeretem ha van saját véleménye. Persze csak abban az esetben ha érveket ütköztetünk, nem pedig össze vissza vagdalkozás, meg a másik gyalázása. Az primitívség, nem vita. Szóval okos nőt én szeretem pl (bár elismerem lehet a ritka kivételbe tartozok ezzel én is, nem tudom), viszont aki okosnak tartja magát de nagyon nem az, és úgy próbálja mindenben lenyomni a másikat, azt már inkább ellenszenvesnek szoktam tartani.

Ja és vissza a kérdéshez, kérdező te mit tartasz érdekesnek? Mert azért sok 16-20as lány is tud az lenni, csak lehet teljesen más dolgok érdekelnek titeket, így elbeszéltek egymás mellett. Vagy ha pl idősebb vagy, akkor nyilván megint teljesen más lesz a helyzet, mert ha pl mélyebb dolgok érdekelnek azt náluk többnyire hiába keresed. De van persze ebben is kivétel, csak ritkább.

2023. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Milyen jogon vársz te el bármit is vadidegen emberektől? Ők nem azért léteznek, hogy téged szórakoztassanak.


azt se hiszem el, hogy az országban élő sacc 30e 16-17 éves között nincs érdekes lány.

2023. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért két s betűvel írtad?
2023. okt. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

4#


Már 12 éves korom óta egy országban lakok ahol magyar emberrel még nem találkoztam. 8 év után még már kicsit romlik a helyesírási képeség.

2023. okt. 22. 05:58
 6/6 A kérdező kommentje:

3#


Te amikor ismerkedsz emberekkel, arra nézel akkor hogy...? Lehet hogy neked nincsenek elvárásaid, de lehet másoknak van. Mi értelme unalmas idegenekkel beszélni?

2023. okt. 22. 06:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!