Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Mi miatt tiltasz le...

Lányok! Mi miatt tiltasz le facebookon egy srácot?

Figyelt kérdés
Nem szolt neked semmi rosszat, latasbol ismered aztan letiltod. De miert? Ja es nem irt rad nem jelolt be.
2023. okt. 21. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem írtál semmit, nem reagáltál semmit semmilyen posztjára akkor passz... Ha írtál neki, meg nekiálltál "szia ismi / degyönyörűvagy" típusú szöveggel traktálni akkor csak simán ugyanúgy letiltott mint a napi hasonló 15x bepróbálkozót (nem kíváncsi rátok).
2023. okt. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem. Látásbol ismerjuk egymast, beszeltunk egy keveset szemelyesen, de semmit tobb.
2023. okt. 21. 13:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor személyesen mondtál neki olyat ami nem klappol neki. Nem akarja, hogy a facen írogass neki, nem tart annyira közeli ismerősnek hogy a facen bármit is láss róla.
2023. okt. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#4 nem is tudok mire gondolni.

Ejha. Ez a mai világ.. emlékszek nem volt telefon..vagyis nem okos. Ezer meg egy barát volt. De így megvaltozott a vilag. Ugy irom mintha 100 eves lennek de nem vagyok csak 32, ő pedig 28

2023. okt. 21. 13:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar semmit tőled, azért tiltott le, gondolom észrevett, hogy próbálsz ismerkedni.

Ez van, van aki letilt ezért.

2023. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hogy nem téged tiltott le, csak a facebook beállításaiban benne van hogy nem vehetik fel a kapcsolatot veled idegenek.
2023. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer csináltam egy “nagytakarítást” a Facebookomban, mindenkit kijelöltem, akit névről, arcról nem ismertem fel. Lehet, neki is a szokása ez.
2023. okt. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 na látod, akkor nem mindegy hogy tiltott-e vagy sem? :) Nem az számít, hogy a facen ki mit írogat, vagy nem írogat, hanem hogy személyesen milyen vele a viszonyod.
2023. okt. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy látott tőled olyan megjegyzést, reakciót, ami az ő értékrendjével nagyon ellentétes.
2023. okt. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!