Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyéjszakás kaland után 8...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kaland után 8 hónappal miért jelöl be a férfi Facebookon?

Figyelt kérdés
Tavaly nyár elején volt egy egyéjszakás kalandom. Soha előtte és azóta sem bonyolódtam ilyesmibe, de megtörtént. Társkeresőn ismertem meg a férfit, igazából a vezetéknevünket sem mondtuk el emlékeim szerint egymásnak. Megittunk egy pohár bort egy teraszon, sétáltunk, majd a lakásán végződött az este. Azután soha többet nem is beszéltünk, elkönyveltem egyéjszakás történetnek. Viszont 8 hónappal később most bejelölt Facebookon, amit egyszerűen nem tudok hova tenni. Mi játszódik le ilyenkor egy férfi agyában, hogy ennyi idő elteltével kinyomozza ki vagyok és bejelöl? Többet akarhat vagy csak újabb éjszakára vágyik? Férfiak, mit gondoltok erről?

2023. febr. 12. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
megakar fektetni még egyszer
2023. febr. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Első randin, egy pohár borral meghúzott?


Vajon miért jelölt be? Várjunk csak...

2023. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem az eszedet szerette, ez biztos.
2023. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván tisztában vagyok vele, hogy kapcsolatot nem akar (én sem tőle, tudom, hogy sok vasat tarthat a tűzben), inkább csak azt gondoltam, ha egy pasi megkap valakit azonnal, azt a “lelőtt vadat” már nem hajkurássza időről-időre, így kissé meglepett a feltűnése
2023. febr. 24. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Pár hete nincs szex, bepróbálkozott azoknál, akiknél lehet gyorsan biztos szexre menni.
2023. febr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Nagyon nem ismered a férfiakat....

Elsőre megkapott, kb semmit se kellett tennie.

Most úgy van ,h miért ne dughatna meg megint... Egy patronra mindig jó leszel, főleg ha semmit se kell érte tennie.

2023. febr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
65%
Vajon mit akarhat? Nyilván egy kvázi ingyen szexet.
2023. febr. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak egy pohár bort újra veled...
2023. febr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!