Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit adtál fel már az életed...

Mit adtál fel már az életed folyamán?

Figyelt kérdés
2023. okt. 21. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Az életcéljaim nagy részét..
2023. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Leveleket
2023. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Azt, hogy valaha is jó anyagi körülmények között élhetek... most már amúgyis fontosabb cél, hogy csak egészség legyen.
2023. okt. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Mergezo emberi kapcsolatokat.
2023. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Az álmaim leginkább. Ebben az országban sem a párkapcsolat, sem az anyagi jólét nem reális opció egy átlagembernek.
2023. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy valaha be tudok illeszkedni emberek koze
2023. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy élsportoló legyek.


De a párkapcsolat terén is vannak félelmeim (auti, külföldi tervek, nem vagyok már fiatal, netes társkereső nem műkszik, amúgy meg csak tömeghelyek vannak).

2023. okt. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akit lepontoztatok, felpontoztam.
2023. okt. 21. 23:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy élsportoló legyek.

Voltak bőven sikerélmények, az edzőm is jó véleménnyel volt rólam, aztán jött egy rossz időszak, aminek elején sikerült meg is sérülnöm, konkrétan műtét szélén voltam, majd azután nem sokkal később, az anyagiak terén is gondok kezdődtek. Az pedig tipikusan is drága sport, még hobbiként is, így elég hamar fel kellett ismernem, hogy nekem ez így nem jöhet össze.


Még kimondottan nem adtam fel, de már egy ideje pesszimistán állok az emberi kapcsolataimhoz.

Nem tudom, mi lehet velem a gond, de valahogy sosem sikerül barátokat megtartanom hosszútávon. Vagy épp, ami jobban bánt; a párkapcsolat kérdése körül is csupa kérdőjel minden. Nem is találok olyan srácokat, akikkel minden, vagy legalább nagyjából minden klappolna.. Akik pedig nyitnak felém, eléggé hamar érződik, hogy nem jönne össze a dolog, mert szinte mindannyiukkal gond volt a beszélgetések során. Oké, konkretizálva: a "na, mizu?" kérdésen túl aligha jutottunk, ha mégis, érződött, hogy nekik nem igazán fekszik a terep, és élőben is ment ilyen, sajnos melóhelyen is. Szóval ezek miatt azért eléggé el vagyok kenődve :c

2023. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ne legyél.
2023. okt. 24. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!