Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te személy szerint milyen...

Te személy szerint milyen szakmájú, munkakörű, foglalkozású emberek nélkül nem tudnád elképzelni az életed?

Figyelt kérdés

2019. nov. 22. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Eladó a kasszánál
2019. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Élelmiszer előállítók nélkül nem nagyon van élet.

A többi az kb mind nélkülözhető.

2019. nov. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Eladó, gyógyszerész, orvos
2019. nov. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez de jó kérdés. Azt hiszem, villanyszerelő nélkül lennék a legnagyobb bajban, az áramhoz nem mernék nyúlni, pedig nagyon fontos. Meg még valami jut eszembe, de nem tudom, hogy mi a szakma neve. Azokra gondolok, akik a ruha és bőr anyagokat készítik, azt sem tudom hogy csinálják. A varrás nem gond, de maga az anyag elkészítése már magas. Meg áruszállítók, kamionsofőrök nélkül is bajban lennénk, mert mindenért el kellene menni rohadt messzire.
2019. nov. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Orvos, gyári munkás, építő munkás. Gondolkozzunk egy picit. Ha nem lett volna soha semmilyen építőipari ember akkor miben laknànk? Barlangban. Ott pedig nem kéne villany sem.

Ha nem lett volna soha gyári munkás akkor most épp miről írnànk gyk-ra?

2019. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ezen én is agyaltam, de inkább élnék egy olyan barlangban, ahol van áram elektromos cuccokkal, mint egy házban ezek nélkül.
2019. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Autószerelő. A többit nagyjából megoldom.
2019. nov. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
Mondom hogy eladó. Nincs eladó nincs villanykörte.
2019. nov. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Bármit meg lehet venni eladó nélkül. Nem véletlenül terjednek az automata pénztárak. A legkönnyebben helyettesíthetőek.
2019. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Metionin ***** válasza:
Igazából mind akik a napi életszínvonalamat biztosítják. Akik legyártják és elszállítják nekem az élelmiszert, a ruhát, a háztartási cikkeket, a buszsofőr/vonatvezető/pilóta, aki elvisz a-ból b-be, az orvos, az állatorvos, a gyógyszerész, a könyvelő aki intézi a fizetésemet, a szakács/ konyhai dolgozó aki nap mint nap megcsinálja a kaját amit megeszek, az ügyintéző aki segít a szolgáltatásokban (pl. bank) stb. Ezt az összes embert respektálom mert nélkülük nem élhetnék így, ahogy élek.
2019. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!