Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány fokig tartod nyitva...

Hány fokig tartod nyitva éjszaka az ablakot?

Figyelt kérdés
2023. okt. 23. 14:14
 1/9 A kérdező kommentje:
Én még mindig nyitott ablaknál alszom, és így is 24 fok van bent.
2023. okt. 23. 14:14
 2/9 anonim válasza:
100%
Itt éjszaka kint 6-7 fok van, nyilván már sötétedéskor bezárom.
2023. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor még 10 fok fölött van hajnalban az idő, akkor teljesen nyitva hagyom, amikor most 10 fok alatt, tehát ilyen 6-9 fok, akkor bukóra hagyom nyitva. Nálunk ilyen 21-22 fok van bent a lakásban.
2023. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De jó nektek. Alig tudok aludni sajnos a meleg miatt.
2023. okt. 23. 15:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Szinte soha, mert hatsávos úton lakom és még egyéb közlekedési zajforrások is vannak. :'D


Pedig 19-20 fok között tudnék jól aludni és elzárt radiátorok mellett is eléggé meleg van.


Azt tudom csinálni, hogy pulcsiban erős szellőztetés, kereszthuzat, amíg ébren vagyok, már fázom, de mondjuk szeretem a hideget és közvetlenül lefekvés előtt becsukni. Ekkor, ha hamar elalszom és végigalszom az éjszakát, nincs gond. Reggel így is már 23-24 fok van sokszor, kellemetlenül melegem van és izzadok az ágyban. :'D

2023. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindig nyitva van; nem tudok megmaradni zárt ablakok mögött, ha nincs szellőző, márpedig itt nincs.
2023. okt. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
25 fokban siman lehet aludni. Ha emiatt nem alszol,akkor komoly egeszsegugyi problemaid vannak sajnos . Pajzsmirigy,hoszabslyozo rendszer zsvara stb stb.
2023. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7


Mondjuk mindenhol azt javasolják, hogy 20 fok alatt aludj.

Ezen az éghajlaton normál körülmények között kb évi egy-két alkalmat leszámítva lehetséges is volna ez, csak városi hőszigeteket létesítettünk és nyári melegre fűtjük a lakásokat.

2023. okt. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

20 foknál.

Nem szeretem a hideget, ilyenkor napi háromszor szellőztetek csak, ha itthon vagyok, ha dolgozom, akkor reggel, meg lefekvés előtt. Bárcsak lenne itt is 24 fok benn.

2023. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!